NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Akademia Rozwoju Biznesu Velux – szkolenia z rekordową frekwencją

 - Akademia Rozwoju Biznesu Velux – szkolenia z rekordową frekwencją
Fot. Velux

Ponad 2000 przeszkolonych dekarzy i doradców handlowych w czternastu miastach w całej Polsce - tak wyglądają statystyki „Akademii Rozwoju Biznesu” po sześciu tygodniach szkoleń, które od połowy stycznia prowadzi firma VELUX. W marcu kolejne szkolenia - w Tarnowskich Górach, Osielsku k. Bydgoszczy, Rzeszowie, Koszalinie, Warszawie, Luboniu i Brzesku.

- Kluczem do sukcesu i tak wysokiej frekwencji jest atrakcyjny program i praktyczna wiedza, którą mogą zdobyć uczestnicy Akademii – przekonuje Jacek Siwiński, dyr. generalny VELUX Polska. - Nie tylko podnosimy kwalifikacje pracowników firm dekarskich i handlowych, ale przede wszystkim wskazujemy kierunki rozwoju ich biznesu na rynku stolarki dachowej – dodaje.

Zainteresowanie jest ogromne, rekord frekwencji padł w tym tygodniu w Białymstoku, jednego dnia zgłosiło się aż 90 osób. Przed nami jeszcze 4 tygodnie szkoleń. Firmy, które jeszcze z nich nie skorzystały mogą nadal się zapisywać.

Jednodniowy, bezpłatny kurs podzielony jest na dwa bloki: teoretyczny i pokazowy. W pierwszej części uczestnicy poznają trendy rynkowe, oczekiwania klientów oraz nowości z segmentu okien dachowych, ze szczególnym wskazaniem na potencjalne obszary rozwoju biznesu dekarskiego lub handlowego.

 - Akademia Rozwoju Biznesu Velux – szkolenia z rekordową frekwencją
Fot. Velux

Drugi etap to praktyczne zapoznanie się z technikami montażowymi i zaletami rozwiązań technicznych VELUX, w pięciu blokach tematycznych. Prezentacje odbywają się na specjalnie do tego celu skonstruowanych stojakach, imitujących połać dachu. - Ta część zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mogą z bliska zobaczyć wszystkie detale techniczne oraz zapytać naszych wykwalifikowanych pracowników o szczegóły montażu. Pytań zawsze jest dużo – opowiada Sławomir Łyskawka, dyr. techniczny VELUX Polska, odpowiedzialny za program merytoryczny.

Firma VELUX zadbała także o element rywalizacji. Na uczestników czekają konkursy i atrakcyjne nagrody, w tym możliwość wygrania wyjazdu na Finał Europejskiej Ligi Mistrzów w Piłce Ręcznej, której firma VELUX jest tytularnym sponsorem. Do tej pory w szkoleniach wzięło udział ponad 2000 dekarzy i doradców handlowych. Kursy odbyły się w 14 miastach: Bielsko-Biała, Kraków, Luboń, Szczecin, Cigacice, Wrocław, Banino, Olsztyn, Lublin, Warszawa, Dąbrowa k. Kielc, Łódź, Turawa oraz Białystok.

Do końca marca odbędzie się jeszcze siedem spotkań. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja przez stronę internetową www.velux.pl/akademia lub zgłoszenie telefoniczne w Centrum Obsługi Akademii VELUX, tel. +48 502 410 410. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu VELUX.

Najbliższe terminy AKADEMII VELUX:

02-06 marca - woj. śląskie (Tarnowskie Góry), woj. kujawsko-pomorskie (Osielsko),
09-13 marca - woj. podkarpackie (Rzeszów), woj. zachodniopomorskie (Koszalin),
16-20 marca - woj. mazowieckie (Warszawa),
23-27 marca - woj. wielkopolskie (Luboń), woj. małopolskie (Brzesko)

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl