NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Mniej znaczy wygodniej, czyli ATLAS Woder Duo w nowej pojemności

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci - Mniej znaczy wygodniej, czyli ATLAS Woder Duo w nowej pojemności
ATLAS Woder Duo w nowej pojemności – 16 kg

Z myślą o ułatwieniu prac wykończeniowych na niewielkich inwestycjach, ATLAS wprowadził dodatkową pojemność hydroizolacji ATLAS Woder Duo. Dotychczas dostępną w opakowaniach 32kg, od 16 marca można otrzymać także w pojemności 16 kg.

Nowy zestaw doskonale sprawdzi się na mniejszych realizacjach, jak niewielkie łazienki czy małe balkony. Ilość jest wystarczająca do wykonania izolacji przeciwwilgociowej typu lekkiego na powierzchni około 5 m kw.

- Nasze produkty tworzymy z myślą o potrzebach rynkowych, zarówno inwestorów, jak i fachowców - mówi Krzysztof Szyszko, Kierownik Grupy Produktowej. - Wykonawcy aktywnie uczestniczą w tworzeniu produktów, biorą udział w walidacjach w warunkach inwestycyjnych, ale ich potrzeby monitorujemy w kontekście danego wyrobu także po jego wprowadzeniu na rynek, by nieustannie udoskonalać ofertę. Dlatego zdecydowaliśmy wprowadzić mniejszą pojemność dla ATLAS Woder Duo, aby uczynić pracę fachowców jeszcze bardziej komfortową.

ATLAS Woder Duo to w nowej pojemności wiaderko z dwoma komponentami zamkniętymi w dwóch sześciokilogramowych workach papierowych i dwóch dwukilogramowych plastikowych pojemnikach. Dostępny w punktach dystrybucji od 16 marca br.

Dwuskładnikowa hydroizolacja ATLAS Woder Duo tworzy zabezpieczenie przeciwwilgociowe i przeciwwodne typu lekkiego, średniego lub ciężkiego (w zależności od grubości nałożonej warstwy). Chroni przed wodą tynki cementowe, cementowo wapienne, cementowe podkłady podłogowe, beton, żelbeton, mury z cegieł, pustaków, bloczków, płyt gipsowo-kartonowych itp. Dzięki odporności na starzenie, promienie UV i mróz, może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. ATLAS Woder Duo być stosowany na podłożach wykonanych w systemach ogrzewania podłogowego i ściennego oraz na innych mineralnych powierzchniach podlegających odkształceniom, jak schody, zbiorniki retencyjne, zapory, jazy, śluzy, tarasy balkony.

Wyjątkową jakość produktu potwierdza Złoto Godło – Najwyższa Jakość Quality International 2014, przyznane produktowi podczas VIII edycji tego konkursu, odbywającego się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Źródło: ATLAS

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl