NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Grupa SAINT-GOBAIN z nową stroną internetową

Grupa Saint-Gobain ma nową stronę internetową. Dzięki niej można w szybki i intuicyjny sposób uzyskać informacje na temat działalności poszczególnych marek, produktów i inicjatyw Saint-Gobain oraz poznać ludzi, którzy tworzą firmę.

Aktualno������������������������������������������������������ci - Grupa SAINT-GOBAIN z nową stroną internetową
Nowa witryna Saint-Gobain to kolejna odsłona, po czerwcowej zmianie logo Grupy, nowej strategii komunikacyjnej Grupy. Opiera się ona na zaznaczeniu bliskiej więzi z klientami i użytkownikami produktów Saint-Gobain. Podkreśla też jak ważna dla Saint-Gobain jest dbałość o komfort w przestrzeni, w której wszyscy żyjemy - przy jednoczesnym zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Wszystkie te elementy zostały uwzględnione przy projektowaniu nowej strony.

Wyróżnia ją szybka, wygodna i intuicyjna nawigacja. Poszczególne informacje dotyczące Saint-Gobain podzielono w taki sposób, by każdy odwiedzający mógł błyskawicznie odnaleźć interesujące go elementy. Ponadto internauci w łatwy sposób mogą poznać najważniejsze dane na temat poszczególnych gałęzi działalności Grupy - rozwiązań dla budownictwa, transportu i licznych zastosowań produktów Saint-Gobain w przemyśle.
Aktualno������������������������������������������������������ci - Grupa SAINT-GOBAIN z nową stroną internetową

- Od momentu swojego powstania Grupa Saint-Gobain nieustannie ewoluuje. Zmiana strony internetowej jest kolejnym ogniwem tego procesu. Dzięki niej możemy pokazać naszą wszechstronność i różnorodność oferowanych przez nas rozwiązań. Położyliśmy też duży nacisk na to, by witryna w pełni odzwierciedlała pozycjonowanie i wizerunek Grupy, a także by była spójna z globalną stroną internetową Saint-Gobain - mówi François-Xavier Moser, Prezes Saint-Gobain w Polsce, Rumunii, Bułgarii i Turcji.

Za wdrożenie strony internetowej odpowiada agencja NoMonday. Nowa witryna jest dostępna pod adresem www.saint-gobain.pl


O SAINT-GOBAIN

Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas oraz na naszą wspólną przyszłość. Można je znaleźć wszędzie tam gdzie mieszkamy i żyjemy na co dzień: w budynkach, środkach transportu, inwestycjach infrastrukturalnych oraz w wielu zastosowaniach przemysłowych. Zapewniają one komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo i stanowią odpowiedź na wyzwania naszych czasów, takie jak ekologiczne budownictwo, oszczędne gospodarowanie zasobami oraz przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

Światowy lider w dziedzinie zrównoważonego budownictwa. Wartość przychodów ze sprzedaży w 2015 roku: 39,6 mld EUR. Działamy w 66 krajach świata. Zatrudniamy ponad 170 000 pracowników.

W Polsce Grupa-Saint-Gobain obecna jest od ponad 20 lat. Nad Wisłą mamy 25 zakładów i zatrudniamy ponad 6000 pracowników. Wartość obrotów Saint-Gobain w Polsce w 2015 roku wyniosła 4 mld PLN.

Więcej informacji na temat Saint-Gobain znaleźć można na stronie www.saint-gobain.com oraz www.saint-gobain.pl

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2023, abc-media.pl