NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno��ci

SZKOLENIE: Zmiany w prawie budowlanym - tzw. „MAŁA NOWELIZACJA PRAWA BUDOWLANEGO” - 14.04.2016     [ 07.04.2016 ]

Zapraszamy do udziału w szkoleniu ZMIANY W PRAWIE BUDOWLANYM TZW. MAŁA NOWELIZACJA PRAWA BUDOWLANEGO, które odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie. Szkolenie poprowadzi uznany autorytet w dziedzinie prawa budowlanego, mec. Jolanta Grażyna Szewczyk Radca Prawny z 22-letnią praktyką
SZKOLENIE: Zmiany w prawie budowlanym - tzw. „MAŁA NOWELIZACJA PRAWA BUDOWLANEGO” - 14.04.2016     [ 07.04.2016 ]

Zapraszamy do udziału w szkoleniu ZMIANY W PRAWIE BUDOWLANYM TZW. MAŁA NOWELIZACJA PRAWA BUDOWLANEGO, które odbędzie się 14 kwietnia w Warszawie. Szkolenie poprowadzi uznany autorytet w dziedzinie prawa budowlanego, mec. Jolanta Grażyna Szewczyk Radca Prawny z 22-letnią praktyką
Pokazy dekarskie PSD na targach GRYF-BUD w Bydgoszczy     [ 29.03.2016 ]

Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy zaprasza do udziału w XXXII Targach Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD i TEO, które odbędą się w najbliższy weekend – 2-3 kwietnia w Bydgoszczy – w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku.
Firmy z Certyfikatem DAFA     [ 28.03.2016 ]

Dobór właściwych partnerów i podwykonawców nie może być przypadkowy – przesądza w dużej mierze o powodzeniu całej inwestycji. Jak więc zweryfikować odpowiednie uprawnienia? Nie ryzykuj! Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!
Kto ma najlepsze fasady w Europie? Zagłosuj i wygraj wyjazd do Madrytu!     [ 23.03.2016 ]

Choć Fasada Roku 2015 już za nami, emocje z nią związane jeszcze nie opadły, wręcz przeciwnie – rywalizacja weszła na poziom międzynarodowy. Stawką jest tytuł Europejskiej Fasady Roku. Obiekty zgłoszone do Life Challenge 2016 są obecnie oceniane przez międzynarodowe Jury. Równolegle trwa głosowanie Internautów. O tym, kto ma najlepsze fasady na starym kontynencie, dowiemy się już wkrótce. Wsparcie polskim projektom można okazać za pośrednictwem strony www.challenge66.com.
Platforma www firmy Thermaflex w nowej odsłonie     [ 22.03.2016 ]

W marcu w nowej, przyjaznej dla użytkownika i atrakcyjnej wizualnie odsłonie pojawiła się strona internetowa firmy Thermaflex - www.thermaflex.com/pl. Jest to polska wersja nowoczesnej platformy międzynarodowej stworzonej przez firmę Thermaflex, która specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i dystrybucji systemów izolacji technicznych do instalacji grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych.
Targi budowlane INTERBUD 2016 oraz Salon Praktyki Dekarskiej w Łodzi – podsumowanie     [ 09.03.2016 ]

W dniach 4-6 marca w Łodzi odbyły się targi budowlane INTERBUD w Łodzi oraz Salon Praktyki Dekarskiej. Zwiedzający mogą nie tylko zobaczyć wystawę licznych produktów do budowy i wyposażenia domu, ale też wziąć udział w interesujących pokazach, szkoleniach oraz konferencjach.
Trwają targi INTERBUD w Łodzi     [ 04.03.2016 ]

Trwają targi budowlane INTERBUD w Łodzi (4-6 marca). Zwiedzający mogą nie tylko zobaczyć wystawę licznych produktów do budowy i wyposażenia domu, ale też wziąć udział w interesujących pokazach, szkoleniach oraz konferencjach. Po raz kolejny zorganizowany został Salon Praktyki Dekarskiej, w ramach którego przewidziano ciekawy program skierowany dla dekarzy. Pierwszego dnia targów Komisja Konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia.
Rӧben na XXIII Targach Budownictwa Interbud     [ 02.03.2016 ]

Już w najbliższy weekend, w dniach 4-6 marca w Łodzi odbędą się drugie co do wielkości targi branży budowlanej w Polsce. Wśród prezentowanych materiałów budowlanych nie zabraknie produktów marki Rӧben.
Warsztaty z Tikkurila dla profesjonalistów - trwają zapisy     [ 02.03.2016 ]

Jakie są najnowsze techniki malowania i dekoracji? Które produkty najlepiej sprawdzą się do malowania wnętrz, a które skutecznie zabezpieczą powierzchnie drewniane na zewnątrz? W jaki sposób uniknąć najczęściej popełnianych błędów montażowo-wykonawczych oraz jak wykonać efekty dekoracyjne, by nadać wnętrzu unikatowego stylu? Odpowiedzi na te i inne pytania będą mogli poznać pracownicy firm i ekip wykonawczych podczas szkoleń „Weź kolor na warsztat 2016”, które poprowadzą wysoce wykwalifikowani eksperci Tikkurila. Obecnie trwają zapisy na jesienną edycję warsztatów.
poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 (13) 14 15 16 17 18 19 20 21 22 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2023, abc-media.pl