NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno��ci

Interbud – inspiracje dla przyszłości     [ 01.03.2016 ]

4 marca w Łodzi rozpoczynają się XXIII Targi Budownictwa INTERBUD oraz VIII Salon Praktyki Dekarskiej. W łódzkiej hali Expo 262 firmy zaprezentują najnowsze rozwiązania dla budownictwa konwencjonalnego, ekologicznego, innowacyjnego i dekarstwa. Zakres targów oddaje pełny cykl inwestycji, od projektowania, przez finansowanie po wykonawstwo. Będzie można odnaleźć materiały, technologie i usługi niezbędne na każdym etapie prowadzenia budowy. Jest to znaczące miejsce spotkań producentów, dystrybutorów i odbiorców.
SOUDAL na targach PSB 2016     [ 29.02.2016 ]

W dniach od 2 do 3 marca odbędą się w Kielcach targi budowlane, organizowane przez Grupę Polskie Składy Budowlane SA. Firma Soudal, która w tym roku obchodzi 50-lecie swojego powstania, weźmie udział w wydarzeniu jako zrzeszony w Grupie wiodący producent materiałów z zakresu chemii budowlanej
Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL rusza w trasę już na początku marca     [ 28.02.2016 ]

Już na początku marca Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL po raz kolejny wyruszy w trasę po całej Polsce. Eksperci będą szkolili uczestników z technik ociepleń ścian zewnętrznych oraz prawidłowego montażu dwuwarstwowego ocieplenia poddasza. Wykonawcy z całego kraju będą mieli możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia praktycznego i pogłębienia swojej wiedzy, jak również wymienić doświadczenia i nawiązać nowe znajomości w gronie profesjonalistów z branży.
Wienerberger Brick Award 2016: nominacje już znane!     [ 28.02.2016 ]

Ostateczna lista 50 projektów nominowanych do nagrody Brick Award 2016 jest już znana. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 600 projektów z 55 krajów z całego świata. Zwycięskie projekty wybiera międzynarodowe Jury składające się ze światowej sławy architektów z Włoch, Wielkiej Brytanii, Belgii i Słowenii. Lista zwycięzców projektów zostanie ogłoszona 19 maja 2016 roku.
Nadmorskie orzeźwienie dzięki nowym odcieniom farb Beckers     [ 28.02.2016 ]

Za oknami wciąż chłodno i szaro, ale wielu z nas już marzy o wakacyjnym odpoczynku w scenerii rajskich plaż. Dzięki farbom Beckers Designer Kitchen & Bathroom, które teraz dostępne są również w nowych odcieniach jasnego turkusu i delikatnego off-white, każdego dnia możemy poczuć odrobinę nadmorskiego orzeźwienia we własnym domu.
Firma Röben na targach BUDMA 2016     [ 16.02.2016 ]

Jubileuszowa, dwudziesta piąta edycja największych w tej części Europy targów dedykowanych sektorowi budownictwa przeszła do historii. W gronie setek wystawców z kilkudziesięciu krajów swoje wyroby przedstawiła również firma Röben.
Forum Zielonej Infrastruktury DAFA - relacja     [ 16.02.2016 ]

Przy rosnącym zainteresowaniu dachami zielonymi w Polsce, Stowarzyszenie DAFA odgrywa istotną rolę w popularyzacji poprawnych praktyk projektowych i wykonawczych dla tej technologii. FORUM ZIELONEJ INFRASTRUKTURY DAFA, zorganizowane w dn. 04 lutego w ramach poznańskiej Budmy było kolejnym wydarzeniem poświęconym tej tematyce.
FAKRO - 25-lecie na BUDMIE     [ 11.02.2016 ]

Firma FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych i schodów strychowych już po raz 25 gościła na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, które podobnie jak FAKRO, świętowały swoją srebrną rocznicę.
Selena pomaga kształcić młodych dekarzy     [ 11.02.2016 ]

Selena – globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej z centralą w Polsce – pomaga kształcić młodych polskich dekarzy. Po raz kolejny firma została sponsorem VIII Mistrzostw Młodych Dekarzy, które zostały zorganizowane w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 w Poznaniu.
SUPERDEKARZE ROKU ze statuetkami!     [ 11.02.2016 ]

Jerzy Orłowski z Pyrzyc, Andrzej Bylski z Koszalina oraz Rafał Szczepański z Poddębic - oto finałowa trójka ogólnopolskiego konkursu SUPERDEKARZ ROKU, który od 7 lat nagradza najlepszych wykonawców dachów w kraju. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek miało miejsce podczas uroczystej Gali SUPERDEKARZ 2015, która odbyła się 5 lutego br. w łódzkim hotelu Andel`s. Wzięło w niej udział 100 najlepszych dekarzy w Polsce oraz przedstawiciele mediów branżowych.
poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 (14) 15 16 17 18 19 20 21 22 23 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2023, abc-media.pl