NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci

Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA     [ 15.09.2015 ]

Dobór właściwych partnerów i podwykonawców nie może być przypadkowy - przesądza w dużej mierze o powodzeniu całej inwestycji. Jak więc zweryfikować odpowiednie uprawnienia? Nie ryzykuj! Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA! Certyfikat członkostwa w Stowarzyszeniu Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad - DAFA jest potwierdzeniem wiarygodności i rzetelności biznesowej, a także świadectwem wysokiej jakości wykonawstwa oraz standardu dostarczonych i stosowanych produktów zgodnie z obowiązującymi wymogami technicznymi i prawem budowlanym.
Fabryka wełny mineralnej Petralana w Bytomiu uroczyście otwarta     [ 10.09.2015 ]

Fabryka wełny mineralnej Petralana w Bytomiu - jedna z najnowocześniejszych fabryk wełny mineralnej w Europie - została uroczyście otwarta 10 września. Petralana S.A. - firma z całościowym polskim kapitałem - będzie zatrudniała blisko 200 osób i swoim działaniem obejmować ma rynek polski i zagraniczny.
Nowe video porady ROCKWOOL na YouTube     [ 31.08.2015 ]

Wiedza i umiejętności praktyczne to najważniejsze narzędzia w pracy wykonawców na rynku budowlanym. Firma ROCKWOOL, lider w produkcji skalnej wełny, przygotowała krótkie filmy instruktażowe na YouTube – cykl Ekipa ROCKWOOL radzi, w których przedstawia problemy i tematy wzbudzające największe wątpliwości wśród wykonawców. Filmy odpowiadają na pytania zadawane podczas cyklicznych szkoleń dla wykonawców przeprowadzanych przez ROCKWOOL, oraz na zapytania wysyłane do Działu Doradztwa Technicznego.
Czy otwartość handlowa UE zagraża uczciwej konkurencji? Stowarzyszenie Producentów Pap walczy o równe reguły działania     [ 31.07.2015 ]

Stowarzyszenie Producentów Pap włączyło się do ogólnopolskiej akcji promującej polskie produkty i popierającej patriotyzm biznesowy. 30 lipca w Warszawie SPP zorganizowało panel dyskusyjny „Patriotyzm Biznesowy w nowej perspektywie unijnej 2015-2020”, poświęcony m.in. trudnym warunkom konkurowania na otwartym rynku z firmami zza wschodniej granicy. Otwartość handlowa Unii Europejskiej w połączeniu z cłami nakładanymi przez Rosję na jej tanie surowce oraz wsparciem Rosji dla eksportu rodzimych producentów stwarza sytuację, w której polskie firmy nie mają szans uczciwie konkurować z firmami z Rosji. Z takim problemem zmaga się obecnie branża producentów pap. SPP podjęła działania mające na celu pomoc polskim firmom, które wspólnie chcą przeciwstawić się niezdrowej konkurencji.
Poznaj możliwości mistrza! – nowa kampania kleju ATLAS Plus     [ 30.07.2015 ]

Zmienia się opakowanie sztandarowego, wysokoelastycznego kleju ATLAS Plus. Metamorfozie, mającej na celu podkreślenie najważniejszych cech produktu, towarzyszy mocny akcent sportowy – wizerunek i autograf sponsorowanego przez łódzką firmę Kamila Stocha. Wprowadzenie nowej szaty to część kampanii, w ramach której ATLAS nagrał filmy ukazujące specjalne właściwości kleju oraz organizuje konkurs dla wykonawców.
Mniej znaczy wygodniej, czyli ATLAS Woder Duo w nowej pojemności     [ 22.03.2015 ]

Firma ATLAS, z myślą o ułatwieniu prac wykończeniowych na niewielkich inwestycjach, wprowadziła dodatkową pojemność hydroizolacji ATLAS Woder Duo. Dotychczas dostępną w opakowaniach 32kg, od 16 marca można otrzymać także w pojemności 16 kg.
„DAchy i FAsady - zielona przyszłość budownictwa miejskiego” – relacja z Konferencji DAFA     [ 19.03.2015 ]

Piąta edycja Konferencji Stowarzyszenia DAFA – odbywająca się 11 marca w ramach MTP Budma 2015, pod hasłem „DAchy i FAsady - zielona przyszłość budownictwa miejskiego” - przyciągnęła szerokie grono, blisko 220, słuchaczy zainteresowanych tematyką zielonych dachów i ścian.
ROCKWOOL pomaga w edukacji przyszłych budowlańców     [ 05.03.2015 ]

Odpowiednia wiedza i umiejętności praktyczne to podstawa w sektorze budowlanym. Firma ROCKWOOL, lider w produkcji skalnej wełny powszechnie używanej w budownictwie, chcąc wesprzeć szkoły i dbając o poziom edukacji przyszłych wykonawców szkoli uczniów szkół technicznych i budowlanych w ramach cyklu zajęć teoretycznych i praktycznych. Warsztaty odbywają się na terenie całej Polski i potrwają do marca.
INTERBUD 2015 – wszystko do budowy i remontu domu. Relacja     [ 02.03.2015 ]

Wszystko do budowy i remontu domu w jednym miejscu – tak można by podsumować wystawę targową INTERBUD 2015 w Łodzi, która zakończyła się w niedzielę, 1 marca. W tegorocznej edycji targów można było obejrzeć nie tylko materiały do budowy i remontu domu, ale i wyposażenie wnętrz, instalacje sanitarne, okna i drzwi, a nawet ekspozycję kilkudziesięciu łazienek – a wśród nich zrealizowane projekty Janusza Kaniewskiego – najsłynniejszego polskiego designera, który stworzył m.in. linię samochodów Ferrari i zaprojektował stadion w Libii. Swoją ofertę zaprezentowało 312 wystawców z kraju i zagranicy, w tym wiele nowości i produktów energooszczędnych. Oprócz prezentacji i pokazów oferty skierowanej dla indywidualnego inwestora, odbyło się również kilka wydarzeń branżowych, w tym Salon Praktyki Dekarskiej – pokazy sztuki dekarskiej i liczne wykłady. Jak co roku, podczas Interbudu odbyła się również konferencja Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
Klej-uszczelniacz do drobnych napraw: X-POLYMER Dom&Wnętrze     [ 26.02.2015 ]

Nowy, trwale elastyczny i niezwykle wytrzymały klej-uszczelniacz X-POLYMER Dom&Wnętrze poszerzył ofertę firmy Den Braven. Dzięki unikalnej formule HD Polymer, preparat ten szybko i skutecznie poradzi sobie z wszelkimi domowymi pracami naprawczymi, wymagającymi klejenia i uszczelnienia.
poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 15 16 (17) 18 19 20 21 22 23 24 25 26 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl