NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci

Konferencja DAFA: „DAchy i FAsady – zielona przyszłość budownictwa miejskiego” - 11.03.2015r.     [ 25.02.2015 ]

11 marca w Poznaniu odbędzie się konferencja naukowo-techniczna Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA „DAchy i FAsady – zielona przyszłość budownictwa miejskiego”. To wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz spotkań przedstawicieli branży budowlanej. Zachęcamy do rejestracji już dziś - poprzez stronę www.dafa.com.pl
Udział w konferencji jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona
Akademia Profesjonalisty: ruszają szkolenia dla glazurników     [ 24.02.2015 ]

Na rynku usług wykonawczych, gdzie rekomendacja zadowolonego zleceniodawcy jest na wagę złota, szczególnie ceni się solidność i rzetelność prac. Odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów, wymagających od wykonawcy umiejętności postępowania z coraz to nowszymi technologiami i produktami, jest stałe doskonalenie własnego warsztatu.
Targi INETRBUD 2015: Budowa i remont bez obaw (27 lutego - 1 marca)     [ 24.02.2015 ]

W dniach 27 lutego – 1 marca w Łodzi odbędą się targi INTERBUD 2015. W hali Expo – Łódź swoją ofertę zaprezentuje 312 wystawców z kraju i zagranicy. Materiały do budowy domów i remontowania mieszkań, wyposażenie wnętrz, instalacje sanitarne oraz okna i drzwi, w tym wiele nowości – to wszystko będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji targów Interbud. W ramach targów odbędą się również spotkania, konferencje i warsztaty dla specjalistów, m.in. dwudniowy Salon Praktyki Dekarskiej oraz konferencja Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
Salon Praktyki Dekarskiej w Łodzi - 27-28 lutego     [ 24.02.2015 ]

W dniach 27 – 28 lutego w Łodzi odbędzie się VII edycja Ogólnopolskiego Salonu Praktyki Dekarskiej. Salon Dekarski to miejsce spotkań dekarzy, blacharzy i cieśli z producentami pokryć dachowych, hydroizolacji, systemów odwodnień, stolarki otworowej, systemów odgromowych, akcesoriów, narzędzi i maszyn, systemów zabezpieczeń i artykułów BHP. W ramach tego wydarzenia odbywają się warsztaty i pokazy.
Akademia Rozwoju Biznesu Velux – szkolenia z rekordową frekwencją     [ 23.02.2015 ]

Ponad 2000 przeszkolonych dekarzy i doradców handlowych w czternastu miastach w całej Polsce - tak wyglądają statystyki „Akademii Rozwoju Biznesu” po sześciu tygodniach szkoleń, które od połowy stycznia prowadzi firma VELUX. W marcu kolejne szkolenia - w Tarnowskich Górach, Osielsku k. Bydgoszczy, Rzeszowie, Koszalinie, Warszawie, Luboniu i Brzesku
Nowa odsłona strony ytong-silka.pl – technologiczny skok w przyszłość     [ 17.02.2015 ]

Marki Ytong, Silka i Multipor zyskały nową, przebudowaną stronę internetową. Nowoczesny i rozbudowany serwis o przejrzystej szacie graficznej jest w pełni responsywny, przez co wygodny także dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Dynamiczna strona nasycona multimediami oddaje ducha innowacyjności firmy Xella Polska
VI edycja programu SUPERDEKARZ - podsumowanie     [ 16.02.2015 ]

Prawie 1,5 mln m2 położonej dachówki Braas, certyfikacja kilkudziesięciu dekarzy oraz wsparcie i edukacja inwestorów – tak najkrócej można podsumować zeszłoroczną edycję branżowego programu SUPERDEKARZ, który organizowany jest od 6 lat. Program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dołączyło już do niego 780 dekarzy z całej Polski.
SUPERDEKARZ 2014 - finaliści programu na uroczystej gali     [ 16.02.2015 ]

Wyróżnienie najlepszych SUPERDEKARZY, podsumowanie minionej edycji programu oraz moc atrakcji artystycznych – tak w skrócie można opisać uroczystą Galę SUPERDEKARZ 2014, która odbyła się 13 lutego w łódzkim hotelu Andel`s. Wzięło w niej udział 100 najlepszych dekarzy w Polsce.
Malarz Roku Dekoral 2014 – znamy półfinalistów konkursu     [ 15.02.2015 ]

Pierwszy etap konkursu „Malarz Roku Dekoral 2014” już za nami. Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń w eliminacjach regionalnych do półfinału zakwalifikowało się 20 najlepszych inwestycji. Ich wykonawcy będą walczyć nie tylko o tytuł najlepszego profesjonalisty w Polsce, ale także o cenne nagrody, m.in. samochód VW Caddy.
Seminaria dla architektów: Nowoczesne rozwiązania fasad wentylowanych     [ 28.01.2015 ]

28 stycznia w Gdańsku odbyło się kolejne z zaplanowanych na styczeń i luty szkoleń dla architektów, organizowanych przez ThyssenKrupp Energostal w największych miastach Polski. Następne seminaria w lutym – we Wrocławiu, Poznaniu, Kielcach i w Warszawie. W ramach szkoleń firma ROCKWOOL, producent skalnej wełny mineralnej, prezentuje systemy i rozwiązania wykorzystywane w fasadach wentylowanych. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.
poprzednia 9 10 11 12 13 14 15 16 17 (18) 19 20 21 22 23 24 25 26 27 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl