NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci

Dobry dekarz oczami klienta
Oceń swoje doświadczenia z wykonawcą dachu twojego domu i wygraj nagrody!
    [ 13.01.2015 ]

„Będzie pan zadowolony!” – to powiedzenie, niosące za sobą negatywne doświadczenia inwestorów, osób budujących i remontujących dom czy mieszkanie, przylgnęło do pracowników budowlanych i często przewija się w rozmowach niczym zły sen. Dlaczego osoby budujące zwykle narzekają na wykonawców? Kiedy są z nich zadowolone na tyle, by polecać ich usługi znajomym i rodzinie?
Konkurs dla przyszłych architektów rozstrzygnięty!     [ 18.06.2013 ]

Zakończył się konkurs na projekt architektoniczny jednorodzinnego budynku mieszkalnego, organizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu. Patronat nad wydarzeniem objęła marka Braas, ceniony na rynku producent kompletnych systemów dachowych z siedzibą w Opolu.
Rusza III edycja ?Akademii Yawal?     [ 04.02.2013 ]

Dbałość o zwiększanie wiedzy odbiorców na temat oferowanych rozwiązań, jest istotnym elementem funkcjonowania profesjonalnego przedsiębiorstwa. W ramach tegorocznej edycji ?Akademii Yawal?, organizowanej przez firmę Yawal S.A., rusza kolejny cykl szkoleń skierowanych do firm, pracowników produkcji, konstruktorów i projektantów.
Uniwersalna zaprawa murarsko-tynkarska Baumit DuoDur     [ 10.12.2012 ]

Jako zaprawę murarską stosuje się ją do murowania ścian wewnętrznych i zewnętrznych budynków wznoszonych z cegieł i pustaków ceramicznych, silikatów, bloczków z keramzytu, żużlobetonu, czy gazobetonu. Specjalnie dobrana receptura zaprawy na bazie cementu, wapna oraz mineralnych kruszyw odpowiedniej wielkości, umożliwia wykonanie wszelkich prac murarskich i tynkarskich. Firma Baumit wszystkim planującym remont lub budowę domu proponuje korzystanie z uniwersalnej zaprawy DuoDur podczas prowadzenia prac budowlanych. Mieszanka ta jest bowiem pewna w użyciu z uwagi na jej fabryczne przygotowanie, łatwa w obróbce i mrozoodporna.
Konferencja: ?DAchy i FAsady ? technologie i wykonawstwo bez wad"     [ 09.12.2012 ]

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad z wielką satysfakcją zaprasza na prestiżową Konferencję organizowaną podczas MTP BUDMA 2013 pt.: ?DAchy i FAsady ? technologie i wykonawstwo bez wad?, nad którą kwartalnik ?Warstwy, Dachy i Ściany? objął patronat medialny.
Baumit BetonKontakt ? podkład wzmacniający przyczepność tynków gipsowych do betonu     [ 04.12.2012 ]

Środki gruntujące stanowią nieodzowny element prowadzenia prac wykończeniowych w budownictwie. Producenci chemii budowlanej opracowują dla danej grupy produktowej, a ściślej mówiąc ? z myślą o danym etapie prac odpowiednio dostosowane preparaty. Jedne z bardziej popularnych to grunty podtynkowe zwiększające przyczepność, które ograniczają i wyrównują chłonność podłoża. Firma Baumit oferuje podkład BetonKontakt, który stosowany jest jako konieczny mostek szczepny pod tynki gipsowe wykonane na betonowym podłożu.
Akademia Dachy i Fasady ? myślimy ekologicznie     [ 15.11.2012 ]

Zapraszamy Państwa na spotkanie z Akademią Dachy i Fasady ? myślimy ekologicznie już 22 listopada (czwartek) 2012 do Bydgoszczy. To doskonała okazja do dyskusji o projektowaniu oraz wykonaniu dachów i fasad. Zaproszeni eksperci przedstawią nowości światowych rozwiązań i trendów, powiedzą o zasadach, standardach, normach i możliwościach rozwiązań produktowych. Ideą spotkań jest konstruktywny dialog, wymiana opinii pomiędzy poszczególnymi grupami w środowisku, związanymi z problematyką architektury i budownictwa.
V SALON DEKARSKI ? 43 WARSZTATY I PREZENTACJE W 2 DNI!     [ 12.11.2012 ]

W dniach 23 - 24 listopada 2012 r. w Łodzi odbędzie się V Ogólnopolski Salon Dekarski. Istotą wydarzenia jest przekazywanie wiedzy od specjalistów dla specjalistów. Jest to miejsce spotkań dekarzy, blacharzy i cieśli z producentami pokryć dachowych, hydroizolacji, systemów odwodnień, stolarki otworowej, systemów odgromowych, akcesoriów, narzędzi, maszyn, systemów zabezpieczeń i artykułów BHP.
Okno balkonowe Galeria nagrodzone w konkursie Dobry Wzór 2012 Instytutu Wzornictwa Przemysłowego     [ 12.11.2012 ]

Firma FAKRO została laureatem XIX Konkursu Dobry Wzór 2012, zorganizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
Udany debiut najnowszego produktu FAKRO na targach budowlanych w Mediolanie     [ 06.11.2012 ]

Podczas międzynarodowych targów budowlanych Made Expo w Mediolanie odbył się premierowy pokaz najnowszego produktu FAKRO markizy AMZ Z-wave. Nowatorska, sterowana elektrycznie markiza to połączenie skuteczności ochrony przed nagrzewaniem z najwyższym komfortem użytkowania. Markiza zasilana jest prądem z sieci elektrycznej i sterowana za pomocą pilota lub przełącznika naściennego w bezprzewodowym systemie sterowania radiowego Z-Wave. Markiza posiada boczne prowadnice, możemy ją zatrzymać w dowolnej pozycji.
poprzednia 10 11 12 13 14 15 16 17 18 (19) 20 21 22 23 24 25 26 27 28 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl