NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci

Rekordowe 7,5 mld zł na budowę obiektów użyteczności publicznej w Polsce w 2012 r. - Informacja Prasowa PMR     [ 24.10.2012 ]

Po kilkuletnim okresie wzrostów rzędu 20-30% rocznie, w latach 2011-2012 tempo wzrostu rynku budynków użyteczności publicznej wyhamowało. W 2012 r. rynek ten wzrośnie o ok. 3% do rekordowego poziomu 7,5 mld zł. Jednakże schyłkowa faza wykorzystania środków unijnych oraz rosnący poziom zadłużenia samorządów sprawią, że w najbliższych latach rynek ten czeka faza korekty. Ponowne ożywienie możliwe jest w 2015 r.
Kiedy membrana przecieka...     [ 24.10.2012 ]

Wysokoparoprzepuszczalna membrana dachowa ma za zadanie chronić warstwę ocieplenia dachu przed zawilgoceniem. Równocześnie umożliwia przenikanie pary wodnej powstałej na poddaszu na zewnętrzną stronę membrany.
ISOVER Budowniczym Polskiego Sportu     [ 24.10.2012 ]

11 października 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia wyróżnień w XIII edycji konkursu Budowniczy Polskiego Sportu. Wśród nagrodzonych, między najlepszymi firmami odpowiedzialnymi za budowę infrastruktury sportowej, przedstawicielami miast, gmin czy urzędów marszałkowskich, nie zabrakło marki ISOVER, czynnie zaangażowanej w budowę obiektów sportowych.
RotoSwing do drzwi tarasowych     [ 24.10.2012 ]

Jednolity wygląd wszystkich okien i drzwi tarasowych w domu
Rodzina klamek RotoSwing powiększyła się o nowe modele, przeznaczone do przesuwnych i uchylno-przesuwnych drzwi tarasowych Patio S i Patio Life. Dzięki temu wszystkie okna w domu mogą być zaopatrzone w nowatorskie okucia o jednolitym wyglądzie. Nowe modele klamek RotoSwing występują, podobnie jak ich ?siostry?, w wariantach standard i zamykane na klucz.
Wienerberger wspiera Fundację Habitat for Humanity w budowie domów dla najuboższych rodzin     [ 24.10.2012 ]

  • Wienerberger rozpoczął współpracę z Międzynarodową Organizacją Pomocy
    Habitat for Humanity
  • Dzięki zaangażowaniu największego producenta ceramiki budowlanej na świecie, zostanie wybudowanych 155 domów dla ubogich rodzin w Rumunii i Bułgarii
  • Trzyletni program współpracy zainauguruje budowa pięciu domów w pięć dni
Bolix pracodawcą roku     [ 24.10.2012 ]

Polski Związek Pracodawców Budownictwa kolejny raz uhonorował przedstawicieli branży tytułami pracodawcy roku. Wśród nagrodzonych znalazła się firma Bolix, producent materiałów budowlanych z Żywca.
Wsparcie dla ekologicznych rozwiązań w budownictwie. Dopłaty do kredytów na energooszczędne domy     [ 24.10.2012 ]

ielone budownictwo wchodzi w nowy etap rozwoju. Od 2013 roku możliwe będzie uzyskanie dopłat do kredytów na te inwestycje mieszkaniowe, które zagwarantują znaczne obniżenie zapotrzebowania na energię. Specjaliści zwracają uwagę na konieczność stosowania sprawdzonych urządzeń i materiałów umożliwiających osiągnięcie zakładanego celu.
Inwestuj w wiedzę z marką Braas     [ 24.10.2012 ]

Marka Braas po raz kolejny angażuje się w działania edukacyjne. Seminarium ?Inwestuj w wiedzę. Szkolenia?, którego marka jest współorganizatorem, odbędzie się 26 października w Gdańsku. Będzie to kolejna okazja do poszerzenia wiedzy na temat kompletnych systemów dachowych ? tym razem akcja skierowana jest do nauczycieli zawodów związanych z profilem dekarskim oraz ogólnobudowlanym.
Okno dachowe dla przyjaciela? Fachowcy polecają FAKRO     [ 24.10.2012 ]

Polscy montażyści stolarki poleciliby przyjacielowi okna dachowe FAKRO, wynika z ankiety przeprowadzonej przez Centrum Analiz Branżowych. Jej wyniki podczas Gali Stolarki Budowlanej w Warszawie ogłosili wykonawcy należący do Zrzeszenia Montażystów Stolarki, którzy nagrodzili okna dachowe FAKRO tytułem ?Polecane przez fachowców?.
Polska branża ociepleń wzorem dla krajów bałtyckich     [ 23.10.2012 ]

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń reprezentować będzie polską branżę ociepleń na Baltic Region Investors Forum 2012, które odbędzie się 25-26 października w Wilnie. Przedstawiciel Stowarzyszenia, Andrzej Wanat, ekspert w dziedzinie termoizolacji, będzie jednym z prelegentów w panelu dotyczącym efektywności energetycznej i zaprezentuje polskie osiągnięcia w zakresie termomodernizacji budynków oraz zalety technologii ETICS.
poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 (20) 21 22 23 24 25 26 27 28 29 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl