NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci

Superdekarskie szkolenie z techniki montażu solarów!     [ 23.10.2012 ]

Ponad 20 SuperDekarzy spotkało się 15 i 16 października w ośrodku szkoleniowym w Opolu, by wziąć udział w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Monier BRAAS dotyczącym systemów solarnych.

Warsztaty prowadzone przez doradcę technicznego marki Braas, Łukasza Grzywacza, składały się z dwóch części - teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza część obejmowała techniczne aspekty montażu solarów oraz takie kwestie jak efektywność energetyczna i możliwość otrzymania dofinansowania na system solarny. Podczas części praktycznej SuperDekarze ćwiczyli montaż kolektorów zarówno bezpośrednio w połaci dachu, jak i ? wykorzystując unikalne rozwiązanie Braas ? nad połacią, z wykorzystaniem specjalnych wsporników montażowych.

Nowoczesna fasada     [ 23.10.2012 ]

Fasada budynku, stanowiąca jego swoistą osłonę, stale narażona jest na działanie czynników atmosferycznych ? deszczu, śniegu i promieniowania słonecznego, a także na zabrudzenia oraz na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Wykorzystujące najnowsze technologie rozwiązania pozwalają jednak na stworzenie trwałej i estetycznej elewacji, która nie tylko chroni, ale i wzbogaca bryłę budynku.
Galeco sięga coraz wyżej     [ 14.10.2012 ]

Prestiż jest miarą sukcesu i odzwierciedleniem osiągnięć. Nie pojawia się i nie znika, ale wypracowany, na stałe wpisuje się w politykę firmy. Poszczycić może się nim producent systemów rynnowych Galeco, zdobywca nagrody Złoty Laur Konsumenta oraz firma nominowana do tytułu Jakość Roku.
Certyfikacja w branży budowlanej     [ 14.10.2012 ]

Fachowa kontrola inwestycji budowlanych daje gwarancję, że powstający obiekt zaprojektowany będzie bez błędów, wykonany bez usterek i w terminie, a także bez nieprzewidzianych dodatkowych kosztów ze strony inwestora.
Przedstawiciele UFEMAT w FAKRO     [ 14.10.2012 ]

Stolica Małopolski Kraków była gospodarzem 54. Kongresu UFEMAT - Europejskiej Unii Krajowych Federacji Sprzedawców Materiałów Budowlanych. Federacja UFEMAT z siedzibą w Brukseli, to organizacja skupiająca przedstawicieli branży budowlanej z szesnastu krajów Unii Europejskiej. Kongresy UFEMAT odbywają się raz do roku w jednym z krajów europejskich. Tym razem jego organizatorem była Polska Federacja Budowlana (PFD) powołana w tym roku z inicjatywy firmy FAKRO, sponsora Kongresu.
Coraz bardziej pesymistyczne wskaźniki koniunktury     [ 08.10.2012 ]

We wrześniu pogorszyły się nastroje we wszystkich dziedzinach gospodarki.
Zrównoważone projektowanie w Gdańsku ? RD bud zakończył III seminarium     [ 03.10.2012 ]

Zagadnienia zrównoważonego rozwoju zarówno w wymiarach społecznym, ekonomicznym, jak i środowiskowym są szczególnie ważne w przypadku projektów w przestrzeni miejskiej. Kwestie realizacji poszczególnych etapów i zarządzania tego typu inwestycjami szczegółowo omawiano 27.09.2012 w Gdańsku podczas seminarium ? Zrównoważone projektowanie ? partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa?. Pomysłodawca projektu, firma RD bud, już po raz trzeci w tym roku zainicjował dyskusję wśród wszystkich grup zawodowych zaangażowanych w budowlany proces inwestycyjny.
Dach w barwach jesieni ? kasztanowa glazurowana dachówka CREATON PREMION ?FINESSE?     [ 03.10.2012 ]

Dla inwestorów, którzy poszukują niezwykle trwałych, ponadczasowych i eleganckich rozwiązańmarka CREATON wprowadziła do oferty kasztanową glazurowaną dachówkę PREMION ?FINESSE?. Jej błyszcząca powierzchnia oraz wyjątkowo naturalny kolor sprawiają, że każdy dach zyska niespotykany wygląd i niebanalny, ciepły odcień.
Baumit zwiększa zaangażowanie na Ukrainie     [ 03.10.2012 ]

10 września 2012, 25 km od stołecznego Kijowa, otwarto pierwszy zakład produkcji mieszanek suchych firmy Baumit na Ukrainie. W otwarciu uczestniczyło 350 zaproszonych gości. Należący do Schmid Industrie Holding ukraiński oddział Baumit zainwestował 10 mln Euro w budowę najnowocześniejszego zakładu produkcji mieszanek suchych na Ukrainie. Zdolność produkcyjna fabryki sięgnie 120 000 ton rocznie. Na skraju trzymilionowej metropolii, w obszarze której koncentruje się ponad 40% całej aktywności kraju w budownictwie, produkowane będą tynki ręczne i maszynowe wewnętrzne i zewnętrzne oraz jastrychy, kleje do płytek, zaprawy klejowo-szpachlowe i mineralne tynki szlachetne.
Standaryzacja wykonawstwa i materiałów oraz poprawa jakości dachów płaskich i fasad to lokomotywy rozwoju Stowarzyszenia DAFA
    [ 28.09.2012 ]

Wywiad z Witoldem Okońskim ? nowym Prezesem Stowarzyszenia DAFA
poprzednia 12 13 14 15 16 17 18 19 20 (21) 22 23 24 25 26 27 28 29 30 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl