NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci

Targi KOŚCIOŁY / KONSERWACJE 2012     [ 27.09.2012 ]

Targi Toruńskie Sp. z o.o. zapraszają na kolejną edycję Targów ?KOŚCIOŁY/KONSERWACJE? 2012, które odbędą się w Centrum Targowym ?Park? w Toruniu przy Szosie Bydgoskiej 3 w dniach 18-20 października 2012 r.
Zapraszamy na Salon Dekarski     [ 27.09.2012 ]

W dniach 23 ? 24 listopada br. branża dekarska zawita do Łodzi na piątą edycję Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Targów Interservis Sp. z o.o.
Wizualizator dachu     [ 27.09.2012 ]

Planujesz zakup dachu? Niezależnie czy budujesz nowy dom, czy wymieniasz stary dach, sprawdź jak działa wizualizator dachu Ruukki.
Jak inteligentnie modernizować budynki?     [ 27.09.2012 ]

Oszczędność, bezpieczeństwo i komfort to trzy główne korzyści płynące z modernizacji budynków. Podnoszenie standardów estetycznych i ekonomicznych obiektów poprzez zmniejszanie kosztów i zużycia energii, inwestowanie w inteligentne systemy sterowania oraz przystosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników to kierunki, jakimi już dawno podążają kraje Unii Europejskiej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu specjalistycznych grup odwiedzających, Targi w Krakowie bazując na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu zorganizują w dniach 27-28.11.2012 r. Targi Modernizacji Budynków - jedyną specjalistyczną imprezę w Polsce.
Ministerstwo Gospodarki zaprasza do udziału w Branżowym Programie Promocji branży ochrony i zachowania zabytków     [ 27.09.2012 ]

Celem Branżowego Programu Promocji jest wykreowanie nowych, silnych polskich marek, które będą rozpoznawane na świecie i kojarzone z Polską. Polscy przedsiębiorcy mogą liczyć na zwrot do 75% kosztów kwalifikowanych udziału w zagranicznych targach branżowych i misjach gospodarczych objętych programem. Branżowy Program Promocji branży ochrony i zachowania zabytków realizowany będzie do 31 marca 2015 roku, a działania promocyjne organizowane będą na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Egiptu, Libii, Indii, Rosji.

II Międzynarodowe Forum ETICS     [ 26.09.2012 ]

25 października w Strasburgu odbędzie się II Międzynarodowe Forum ETICS. Konferencja europejskiej branży ociepleń to inicjatywa European Association for ETICS (EAE), w ramach którego działa również polskie Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Debata w Strasburgu toczyć się będzie wokół roli systemów ociepleń w zwiększeniu efektywności energetycznej tak w skali globalnej czy krajowej, jak i w indywidualnych gospodarstwach domowych.
Zmiany w Zarządzie PSD     [ 26.09.2012 ]

7 września odbyło się w Warszawie Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie członków Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, zwołane w związku z rezygnacją Michała Olszewskiego z funkcji Prezesa Zarządu Głównego organizacji.
Pierwsze powakacyjne spotkanie z Akademią Dachów i Fasad ? myślimy ekologicznie już za nami.     [ 26.09.2012 ]

06 września 2012 w Sali konferencyjno-wystawowej Galerii Gil na Politechnice Krakowskiej w Krakowie wydawnictwo Info-Inwest zorganizowało spotkanie, w którym wzięli udział architekci, projektanci oraz inżynierowie z regionu małopolskiego.
Ciepły montaż okna dachowego     [ 26.09.2012 ]

Odpowiedni montaż okna dachowego w połaci dachu to już nie tylko szczelność na wody opadowe, ale także jak najwyższa termo­izolacyjność.
Nowość! Tynk Mozaikowy marki Dekoral Professional     [ 26.09.2012 ]

Atrakcyjne wizualnie i wytrzymałe wykończenia ścian można uzyskać za pomocą odpowiednio dobranego tynku strukturalnego. Marka Dekoral Professional wzbogaciła swoją ofertę o Tynk Mozaikowy, który dzięki zawartości naturalnych kruszyw i wysokogatunkowych żywic gwarantuje ciekawy efekt estetyczny oraz trwałość wyprawy tynkarskiej.
poprzednia 13 14 15 16 17 18 19 20 21 (22) 23 24 25 26 27 28 29 30 31 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl