NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci

Dachówki ceramiczne Röben w promocyjnych cenach     [ 26.09.2012 ]

Firma Röben zachęca do wrześniowego oszczędzania - do końca miesiąca wybrane kolory dachówki ceramicznej MONZAplus można kupić taniej
www.FlameRetardant.tyvek.com
Bezpieczeństwo w budynku: przełomowa technologia trudnopalnych oddychających membran
    [ 26.09.2012 ]

DuPont podnosi ochronę na nowy poziom, który wraz z nowymi rozwiązaniami, znacznie zwiększają bezpieczeństwo budynku. DuPont rozwija przełomową technologię umożliwiającą produkcję zaawansowanych trudnopalnych membran paroprzepuszczalnych dla budownictwa.
Sukces jesiennej edycji targów budowlanych SIBEX     [ 26.09.2012 ]

128 wystawców, 4500 zwiedzających, seminaria, pokazy, porady ekspertów ? to bilans drugiej edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz SIBEX Jesień, która odbyła się w dniach 15 ? 16 września 2012 r. w Expo Silesia w Sosnowcu.
40 lat Cementowni Kujawy     [ 26.09.2012 ]

Cementownia Kujawy obchodzi swoje 40-lecie. Pierwszy piec cementowy uruchomiono we wrześniu 1972 roku. Zakład, który od 1995 roku należy do Lafarge, w ciągu kilkunastu ostatnich lat został całkowicie zmodernizowany i obecnie jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów cementowych w Europie.
Modernizacja Roku 2011     [ 26.09.2012 ]

Nominacje do minionej XVI Edycji Konkursu ?Modernizacja Roku 2011? otrzymały 922 obiekty budownictwa ogólnego, obiekty zabytkowe, obiekty sakralne, przemysłowe, ochrony środowiska, hydrotechniczne i inne. Warunki kwalifikujące do finału Konkursu spełniło 105 obiektów. Nagrody przyznano w 14- tu kategoriach.
Galaktyka SUPERKOBIET ? czyli kobieca strona SUPERDEKARZA     [ 26.09.2012 ]

Chociaż kobieta na dachu to widok rzadko spotykany, pewne jest, że żaden porządny dach bez kobiet by nie powstał! To one ? SUPERKOBIETY wspierają SUPERDEKARZY w codziennych obowiązkach, są oparciem i motywują do ciężkiej pracy. To dla nich powstała Galaktyka SUPERKOBIET.
Bolix w Polskim Związku Pracodawców Budownictwa     [ 26.09.2012 ]

Polski Związek Pracodawców Budownictwa poszerzył swe szeregi o firmę Bolix, producenta materiałów budowlanych.

Bolix to kolejny producent, zasilający ogólnopolską organizację, która skupia już ponad 100 największych przedsiębiorstw z branży, czyli około 70% potencjału budowlanego rynku krajowego. Jej potencjał pozwala skutecznie wspierać działalność i interesy swoich członków tak w kraju, jak i za granicą, kształtować zasady etyki oraz inicjować ciekawe przedsięwzięcia. Wśród tych ostatnich, na szczególną uwagę zasługują inicjatywy edukacyjne, jak szkolenia i konferencje oraz zaangażowanie w realizację programów unijnych.

750 m2 stropu w 16h! ? fotorelacja z montażu stropu SMART w kompleksie jedenastu domów szeregowych     [ 26.09.2012 ]

W dniach 10-11 września w podpoznańskich Daszewicach odbył się montaż Lekkiego Stropu Panelowego SMART w obiekcie deweloperskim ? kompleksie jedenastu dwukondygnacyjnych domów szeregowych realizowanych przez firmę KMDDEVELOPER. Powierzchnia realizacji wyniosła 750 m2. Montaż stropu wykonano w zawrotnym tempie ? 16 godzin! Inwestycja została zrealizowana za pośrednictwem hurtowni budowlanej HDMB MASZEWSKI z Poznania.
Etex Group otworzył nowoczesną fabrykę dachówek ceramicznych CREATON     [ 25.09.2012 ]

19 września 2012 roku, w miejscowości Widziszewo, gmina Kościan, położonej ok. 50 km od Poznania, Etex Building Materials Polska należąca do międzynarodowego koncernu Etex Group otworzyła najbardziej nowoczesną fabrykę ceramiki budowlanej w Europie. Nowy zakład produkcyjny marki CREATON wyprodukuje rocznie kilkadziesiąt milionów sztuk dachówek połaciowych i systemowych. Uzupełnieniem infrastruktury technologicznej będzie specjalistyczny zakład eksploatacji gliny o wyjątkowych właściwościach, pozwalający wzbogacić dotychczasową ofertę spółki o nowy asortyment i skomplikowane kształtki dachowe. Najnowsza inwestycja firmy Etex Building Materials Polska w województwie wielkopolskim stwarza doskonałe perspektywy rozwoju zarówno dla przedsiębiorstwa, jak i całego regionu.
Jak inteligentnie modernizować budynki?     [ 23.09.2012 ]

Oszczędność, bezpieczeństwo i komfort to trzy główne korzyści płynące z modernizacji budynków. Podnoszenie standardów estetycznych i ekonomicznych obiektów poprzez zmniejszanie kosztów i zużycia energii, inwestowanie w inteligentne systemy sterowania oraz przystosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników to kierunki, jakimi już dawno podążają kraje Unii Europejskiej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniu specjalistycznych grup odwiedzających, Targi w Krakowie bazując na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu zorganizują w dniach 27-28.11.2012 r. Targi Modernizacji Budynków - jedyną specjalistyczną imprezę w Polsce.
poprzednia 14 15 16 17 18 19 20 21 22 (23) 24 25 26 27 28 29 30 31 32 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl