NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci

100 świeczek na torcie dla GÓRKI CEMENT     [ 15.09.2012 ]

Górka Cement świętuje w tym roku stulecie swojego istnienia i działalności. Z tej okazji 7 września 2012 r. właściciele, pracownicy i kontrahenci firmy spotkali się, by wspólnie spojrzeć na drogę, jaką przez cały wiek istnienia przebyła trzebińska cementownia.
MAPEFLEX PU45 ? uszczelnianie i łączenie w jednym     [ 14.09.2012 ]

W trakcie prac budowlanych i wykończeniowych często zachodzi potrzeba wykonania uszczelnień lub połączenia różnorodnych materiałów. MAPEFLEX PU 45 może być alternatywnym rozwiązaniem dla tradycyjnych silikonów i sztywnych klejów. Preparat ten uszczelnia (wysoki stopień sprężystości) i łączy różne materiały (wysoka przyczepność do szkła, kamienia, ceramiki, metalu, drewna i betonu). Służy także do wypełniania szczelin dylatacyjnych wewnątrz i na zewnątrz. Jest bezzapachowy, a po utwardzeniu nadaje się do malowania.

MK5-L - wydajność to jego specjalność     [ 13.09.2012 ]

Firma quick-mix wprowadziła na rynek nowy lekki tynk maszynowy MK5-L dedykowany do stosowania wewnątrz budynków, zarówno na ściany, jak i sufity. Czysto mineralną zaprawę wyróżnia wysoka wydajność oraz łatwość stosowania. Najwyższa jakość produktu gwarantuje uzyskanie doskonałego efektu wewnątrz budynku od piwnicy aż po dach.

Wizualizator dachu     [ 05.09.2012 ]

Planujesz zakup dachu? Niezależnie czy budujesz nowy dom, czy wymieniasz stary dach, sprawdź jak działa wizualizator dachu Ruukki.
Akademia Dachy i Fasady ? myślimy ekologicznie
6 września
    [ 28.08.2012 ]

Zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie z Akademią Dachy i Fasady ? myślimy ekologicznie już 6 kwietnia (czwartek) do Krakowa.
Marka Braas zainaugurowała cykl bezpłatnych szkoleń z systemów solarnych.     [ 26.08.2012 ]

Marka Braas zainaugurowała cykl bezpłatnych szkoleń z systemów solarnych. Zajęcia prowadzone są w znanym już dekarzom ośrodku szkoleniowym w Gdańsku.
IV Międzynarodowa Konferencja na temat Współczesnych Problemów
Architektury i Budownictwa
    [ 15.08.2012 ]

W dniach 24-27 września 2012 roku w Częstochowie odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja na temat Współczesnych Problemów Architektury i Budownictwa, poświęcona w tej edycji Zrównoważonemu Budownictwu Przyszłości.
Elementy jastrychowe Fermacell
Rozwiązanie, któremu możesz zaufać
    [ 13.07.2012 ]

Elementy jastrychowe FERMACELL są materiałem na suche podkłady pod posadzki. Stanowią one atrakcyjną alternatywę dla różnych podłoży realizowanych na mokro na stropach monolitycznych i lekkich stropach drewnianych, zarówno w budynkach nowych jak w obiektach modernizowanych. W przypadku starych budynków z drewnianymi stropami belkowymi, FERMACELL jest najczęściej jedynym rozwiązaniem, umożliwiającym kontynuację prac remontowych i modernizacyjnych bez wcześniejszego demontażu poszycia lub elementów konstrukcyjnych stropów, które zazwyczaj posiadają ograniczoną wytrzymałość.

Szósty rok DAFA na szóstkę!     [ 09.07.2012 ]

31 maja w Smardzewicach odbyło się Szóste Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia DAFA. W wydarzeniu wzięło udział blisko 100 gości ? reprezentantów firm członkowskich. Spotkanie poświęcono podsumowaniu minionego roku oraz wyborowi nowego Zarządu. Prezesem DAFA na kadencję w latach 2012-2015 został Witold Okoński. Do nowego Zarządu powołano: Pawła Fiszera, Mariusza Pawlaka, Krzysztofa Pruszyńskiego oraz Adama Sulasza. Na Członków Komisji Rewizyjnej wybrano: Macieja Borodzicza, Marka Lisiakiewicza oraz Andrzeja Wdowiaka.
ECOROCK FF - pierwszy w Polsce system ociepleń ścian zewnętrznych od jednego producenta

    [ 26.06.2012 ]

Producent niepalnej skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL wprowadza na rynek kompletny system ocieplenia ścian zewnętrznych ECOROCK FF. Po raz pierwszy wszystkie elementy systemu są dostarczone przez jednego producenta, gwarantując tym samym ich kompatybilność i jakość. System oparty jest na płytach izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej FRONTROCK MAX E lub FASROCK-LL oraz wysokiej jakości chemii budowlanej.
poprzednia 15 16 17 18 19 20 21 22 23 (24) 25 26 27 28 29 30 31 32 33 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl