NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci

Jasny i ciepły taras     [ 26.06.2012 ]

Dom z gankiem to częsty widok w polskim krajobrazie. W przeszłości były one budowane głównie przy szlacheckich dworkach. Pomysł zadaszenia i osłonięcia drzwi wejściowych szybko się jednak upowszechnił. Współcześnie tradycyjne ganki ustępują bardziej funkcjonalnym, przeszklonym zabudowom. Dobrze wykonana konstrukcja niesie ze sobą same korzyści ? tak dla wygody domowników, jak i dla domowego budżetu.

Dobry rok dla budownictwa przemysłowego     [ 26.06.2012 ]

O tym jaka jest obecnie sytuacja w sektorze budownictwa przemysłowego oraz o kondycji całej branży opowiada Krzysztof Pruszyński, właściciel Grupy Pruszyński.

Na wakacje wypróbuj markizę ZA DARMO     [ 26.06.2012 ]

25 czerwca ruszył organizowany przez firmę FAKRO program marketingowy WYPRÓBUJ MARKIZĘ ZA DARMO.

Braas dzieli się wiedzą     [ 26.06.2012 ]

Marka Braas lubi dzielić się swoim doświadczeniem. Już od kilku lat producent kompletnych systemów dachowych organizuje szkolenia dla dekarzy i handlowców oraz wykłady dla studentów uczelni technicznych. Ci ostatni mieli ostatnio okazję wysłuchać wykładu na temat nowości na rynku nowoczesnych materiałów budowlanych.

Czystość i komfort w Twoim domu!     [ 26.06.2012 ]

Kuchnia i łazienka to miejsca, w których spędzamy bardzo dużo czasu. Dlatego tak ważne jest, abyśmy czuli się tam komfortowo. Z pomocą nowej farby Śnieżka Kuchnia-Łazienka stworzenie przytulnych, zgodnych z najnowszymi trendami wnętrz, staje się niezwykle proste!

Pierwszy w Polsce poradnik kolorów elewacji!     [ 26.06.2012 ]

Kolorystyka budynku powinna, obok spełniania zadań funkcjonalnych i estetycznych, budzić także określone odczucia emocjonalne. Znaczenie koloru w projektowaniu architektonicznym jest nie do przecenienia. Barwy tworzą swoisty język, trafiający bezpośrednio do podświadomości odbiorcy i wpływają na jego emocje.

Wystartowała II edycja konkursu ?Dekarz na 5?- Pokaż się z najlepszej strony!     [ 26.06.2012 ]

Firma Galeco, polski producent systemów rynnowych, w 2011 roku zorganizowała konkurs ?Dekarz na 5?. Popularność plebiscytu sprawiła, że z początkiem czerwca 2012 roku wystartowała jego II edycja. Podobnie jak w zeszłym roku, celem konkursu jest prezentacja systemów orynnowania Galeco zamontowanych na budynkach. Jury wybierze najlepsze realizacje i uhonoruje zwycięzców upominkami. Nagrodą główną jest wizyta dwóch osób w Krakowie, połączona ze zwiedzaniem miasta, wizytą szkoleniową w siedzibie Galeco oraz uroczystą kolacją z udziałem Prezesa Zarządu, a także winda dekarska GEDA Lift Standard 12,5 m z platformą do transportu materiałów na dach.

Złota Budowlana Marku Roku 2012 dla FAKRO     [ 26.06.2012 ]

FAKRO to jedna z najlepszych budowlanych marek w Polsce. Wskazują na to wyniki rankingu sporządzonego na podstawie badań przeprowadzonych przez ASM ? Centrum Badań i Analiz Rynku - eksperta w dziedzinie badań sektora budowlanego. W organizowanym rokrocznie konkursie firmę FAKRO nagrodzono tytułem Złota Budowlana Marku Roku 2012 w kategorii okna dachowe.

PAROC- nasz wkład w EURO 2012     [ 04.06.2012 ]

Szanowni Państwo z satysfakcją informujemy o udziale firmy Paroc Polska Sp. z o.o. w realizacji obiektów sportowych związanych z największą imprezą sportową tego roku w Polsce EURO 2012.
Nowa odsłona na 50-te urodziny     [ 16.05.2012 ]

poprzednia 16 17 18 19 20 21 22 23 24 (25) 26 27 28 29 30 31 32 33 34 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl