NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualno������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ci

Rozstrzygnięcie konkursu Fasada Roku 2011     [ 16.05.2012 ]

26. kwietnia 2012 roku odbyła się uroczysta Gala finałowa, która zakończyła tegoroczną, jubileuszową edycję konkursu Fasada Roku. Uroczystość zgromadziła architektów, inwestorów, a także wykonawców, którzy oczekiwali na werdykt jury. Skład sędziowski przyznał w tym roku 6 nagród głównych, a także 8 wyróżnień dla obiektów, które zachwyciły jury stonowaną, a zarazem elegancką strukturą obiektu, dobrze dobraną kolorystyką oraz wysmakowanym operowaniem detalem.
Prezes Zarządu FAKRO Ryszard Florek został uhonorowany przez Prezydenta RP Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski     [ 16.05.2012 ]

Za wybitne zasługi dla rozwoju gospodarki narodowej, za osiągnięcia w działalności charytatywnej i społecznej Prezes Zarządu FAKRO Ryszard Florek został uhonorowany Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Odznaczenie wręczył sądeckiemu przedsiębiorcy Prezydent RP Bronisław Komorowski z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja obchodzonego uroczyście na Zamku Królewskim w Warszawie.
XXIX Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Przemysłu Gipsowego w Polsce     [ 15.05.2012 ]

W dniach 10 - 11 maja w Krakowie odbył się XXIX Kongres EuroGypsum. Celem kongresu była wymiana poglądów i dyskusja nad racjonalnym pozyskiwaniem oraz wydajnym wykorzystaniem surowców w budownictwie.
Z myślą o architekturze
? konkurs Wienerberger Brick Award rozstrzygnięty
    [ 09.05.2012 ]

3 maja 2012 roku firma Wienerberger przyznała nagrody Brick Award pięciu architektom z całego świata za wybitne projekty architektoniczne z materiałów ceramicznych.
ISOVER nagrodził najbardziej efektywną gminę w Polsce     [ 06.05.2012 ]

Dobiegła końca IV edycja ?Konkursu na najbardziej efektywną energetycznie gminę w Polsce?, organizowanego przez Krajową Agencję Poszanowania Energii. 19 kwietnia br., podczas uroczystej gali w Warszawie, uhonorowano zwycięzców. ISOVER Saint-Gobain Construction Products Polska, jako główny partner tegorocznej edycji, przyznał gminie Czersk specjalną nagrodę za działania promujące budownictwo ?o niemal zerowym zużyciu energii?.
Bau-Gips Malarzem Roku 2011     [ 06.05.2012 ]

Firma wykonawcza Bau-Gips Grzegorz Lebda zwyciężyła w drugiej edycji konkursu Malarz Roku, organizowanego przez ATM Dekoral Professional. Do rąk zwycięzcy powędrowała zarówno Nagroda Główna, Volkswagen Caddy ufundowany przez marki Sigma Coatings i Dekoral Professional, a także Nagroda Publiczności w postaci maszyny do malowania Mark V marki Graco. Finałowa Gala Malarza Roku odbyła się w gdańskim Hotelu Hilton.
Sukces wiosennych szkoleń firmy Wienerberger     [ 06.05.2012 ]

Od początku marca do połowy kwietnia, w całej Polsce odbywały się szkolenia poświęcone innowacyjnej technologii murowania na sucho Porotherm DRYFIX. Czwarta edycja Roadshow zakończyła się frekwencyjnym sukcesem ? doradcy przyznali licencje na murowanie 1277 osobom.
Spółka MK poszerza asortyment o przepustnicę SMP     [ 06.05.2012 ]

Firma MK Systemy Kominowe wprowadza nowy produkt do swojej oferty ? przepustnicę z siłownikiem ? typu SMP. Urządzenie przeznaczone jest do kaskadowych układów piecowych
Najszlachetniejsze ze szlachetnych ? zaprawy do klinkieru quick-mix V.O.R. teraz z trasem TUBAG     [ 06.05.2012 ]

W kwietniu 2012 firma quick-mix wprowadziła odświeżoną ofertę zapraw murarskich do klinkieru. Przejrzyste portfolio złożone z 4 zapraw dedykowanych do cegieł o różnej nasiąkliwości z naturalnym trasem Tubag w 16 oryginalnych kolorach zadowoli odbiorców ceniących najwyższą jakość i estetykę murowania.
FAKRO uznane za Filar Polskiej Gospodarki 2011     [ 23.04.2012 ]

Firmę FAKRO nagrodzono tytułem Filar Polskiej Gospodarki 2011. Prestiżową nagrodę nowosądeckiemu przedsiębiorstwu przyznała redakcja ?Pulsu Biznesu?, która wspólnie z agencją badawczą TNS Pentor rokrocznie opracowuje ranking przedsiębiorstw budujących sukces polskiej gospodarki. Ostatecznych zwycięzców wyłaniają samorządowcy, których agencja badawcza prosi o wskazanie w każdym z województw firm pełniących w regionie ważną rolę społeczną, ekonomiczną i gospodarczą. Jak podkreślają organizatorzy rankingu, firmy uznane za Filary Polskiej Gospodarki nie tylko oferują stabilne zatrudnienie i przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorczości w regionie, ale także angażują się w rozwój społeczności lokalnej. <
poprzednia 17 18 19 20 21 22 23 24 25 (26) 27 28 29 30 31 32 33 34 35 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl