NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Schöck zaprasza na targi BAU 2017!

W dniach 16 - 21 stycznia 2017 r. w Monachium odbywać się będą targi BAU – największa światowa impreza targowa z branży architektury, materiałów i systemów budowlanych. Odwiedzający targi będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firmy Schöck, która po raz kolejny zaprezentuje swoje rozwiązania.

Na powierzchni 185 000 m² terenów targowych Messe München wystawcy z ponad 40 krajów zaprezentują materiały i systemy budowlane dla budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego i rozbudowy wnętrz. Targi BAU od lat są dla środowiska budowlanego źródłem informacji o nowościach produktowych oraz obecnych i nadchodzących trendach. BAU gromadzi inwestorów, projektantów, architektów, wykonawców oraz zarządców nieruchomości, którzy w czasie trwania targów mogą zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami prezentowanymi przez wystawców.
 - Schöck zaprasza na targi BAU 2017!
Firma Schöck podczas targów BAU 2017 dostępna będzie przy stoisku nr 119 w hali A1. Fot. Schöck

Schöck na BAU 2017

Producent i dostawca technologicznie zaawansowanych rozwiązań do termoizolacji balkonów Schöck Isokorb oraz systemów izolacji akustycznej Schöck Tronsole po raz kolejny pojawi się wśród grona wystawców. Firma Schöck przygotowała specjalne stoisko wystawiennicze, które ma  zaskoczyć wszystkich odwiedzających targi BAU. Dzięki modelom doświadczalnym oraz animacjom multimedialnym i możliwości bezpośredniego poznania fizyki budynków i funkcjonalności oraz korzyści wypływających z posiadania balkonów i systemów zastosowanych na klatkach schodowych goście odwiedzający targi dogłębnie zapoznają się z proponowanymi przez firmę Schöck rozwiązaniami.

Podczas BAU 2017 Schöck zaprezentuje również nową stronę internetową, która zostanie uruchomiona podczas trwania targów. Odwiedzający BAU 2017 będą mogli skorzystać z wiedzy dostępnej na portalu Schöck. Ponadto, specjalnie dla architektów, firma przygotowała nowy podręcznik projektowania schodów, który dostępny będzie na targach BAU. Kompendium zawiera przegląd wszystkich elementów klatki schodowej oraz wymogi prawne, które muszą być przestrzegane podczas ich konstruowania. W podręczniku znajdują się również porady dotyczące fazy realizacji klatek schodowych.

Multimedialne stanowisko wystawiennicze firmy Schöck mieścić się będzie przy stoisku nr 119 w hali A1. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w nadchodzącej edycji targów BAU 2017.


Firma Schöck Sp. z o.o. należy do Grupy Schöck. Główną specjalnością firmy są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno i wielorodzinnego. Grupa Schöck zatrudnia łącznie 500 pracowników. Oprócz głównej siedziby w Baden-Baden firma Schöck posiada magazyn dystrybucyjny w Essen i zakład produkcyjny w Halle/Saale oraz w Tychach. Pozostałe firmy należące do Grupy Schöck są rozmieszczone w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech. Jako producent firma Schöck projektuje, produkuje i rozprowadza innowacyjne elementy i systemy budowlane dla budownictwa lądowego. Jej celem jest rozwój coraz to lepszych jakościowo i doskonalszych elementów konstrukcyjnych zgodnie z hasłem: „budować nowocześnie”. Oprócz rozwiązań technicznych firma Schöck zwraca szczególnie uwagę na usługi i serwis. Dzięki temu wszystkie grupy klientów mają dostęp do szkoleń, programów obliczeniowych,  informacji technicznych i koniecznego doradztwa technicznego, aby „budować nowocześnie”. Flagowym produktem firmy Schöck jest łącznik termoizolacyjny Isokorb. Jego wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania potwierdza m.in. statuetka TopBuilder 2011 dla jednego z najbardziej innowacyjnych produktów budowlanych dostępnych na polskim rynku.

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl