NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Więcej światła we wnętrzach z INNOVIEW. Innowacyjne spojrzenie FAKRO na stolarkę!

Marka INNOVIEW, która swoją światową premierę miała podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2017, to linia nowoczesnych okien pionowych, dużych podnoszono-przesuwnych drzwi tarasowych HST oraz szklonych w stałej ościeżnicy HST Sky. INNOVIEW stanowi odpowiedź na trendy współczesnego budownictwa, wpisując się w trend na duże przeszklenia. Ofertę uzupełniają bramy garażowe, drzwi zewnętrzne oraz markizy występujące pod marką INNOVIEW LINE.

 - Więcej światła we wnętrzach z INNOVIEW. Innowacyjne spojrzenie FAKRO na stolarkę!
FAKRO INNOVIEW HST SKY. Fot. Fakro
Marka INNOVIEW została wprowadzona na rynek przez FAKRO, wiodącego producenta okien dachowych na świecie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom pod marką INNOVIEW możemy "ZOBACZYĆ WIĘCEJ”, do czego nawiązuje hasło kampanii marketingowej marki.

 - Więcej światła we wnętrzach z INNOVIEW. Innowacyjne spojrzenie FAKRO na stolarkę!
Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu Fakro. Fot. Fakro
FAKRO przez 25 latach istnienia zgromadziło wiedzę i doświadczenie w kreowaniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. - Znajduje to odzwierciedlenie w prawie 140 zgłoszeniach patentowych oraz pochlebnych opiniach naszych klientów: architektów, dekarzy, sprzedawców oraz klientów indywidualnych. Opinie o naszych produktach motywują nas do ciągłego rozwoju. Czerpiemy z nich satysfakcję, ale również uważnie wsłuchujemy się w potrzeby. Dzięki profesjonalnemu zespołowi potrafimy ZOBACZYĆ WIĘCEJ, a nawet wyprzedzać trendy. Dzięki nowoczesnej linii INNOVIEW potrafimy zmienić koncepcję wnętrza, łącząc dotychczas zamkniętą przestrzeń naszego domu z otaczającym nas światem – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu.
 - Więcej światła we wnętrzach z INNOVIEW. Innowacyjne spojrzenie FAKRO na stolarkę!
FAKRO INNOVIEW HST SKY. Fot. Fakro

INNOVIEW to okna pionowe, standardowe, duże podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe HST, czy szklone w stałej ościeżnicy HST Sky.  Natomiast bramy garażowe, drzwi zewnętrzne oraz markizy do okien pionowych uzupełniają produkty stolarki otworowej FAKRO pod marką INNOVIEW LINE.
Produkty INNOVIEW charakteryzują się najwyższą jakością, bezpieczeństwem, komfortem i estetyką, a także gwarancją harmonii z pozostałymi produktami z serii. Okna i drzwi INNOVIEW są odpowiedzią na trendy współczesnego budownictwa, idealnie wpisując się w trend na duże przeszklenia.

- Architekci to kreatorzy przestrzeni i otoczenia, żeby zrealizować te cele potrzebujemy nie tylko dobrych programów do projektowania, ale również oczekujemy, że technologia jaką oferują producenci pozwoli zrealizować nasze wizje. W ostatnich latach w pomieszczeniach spędzamy coraz więcej czasu, dlatego w budynkach projektujemy bardzo duże przeszklenia, które gwarantują  dobrze doświetlone wnętrza. Wiadomo, że naturalne światło sprzyja dobremu samopoczuciu oraz nastraja do kreatywnego myślenia. Firma FAKRO idealnie wpisuje się w trend dużych przeszkleń. Przykładem mogą być drzwi przesuwne INNOVIEW HST Sky. Rozwiązanie wyróżnia się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Drzwi łatwo się otwierają oraz posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Produkty FAKRO oraz nowa linia INNOVIEW to połączenie najwyższej jakości z nowoczesnym wzornictwem. Takie produkty mogą spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów –  komentuje Mariusz Ścisło, Prezes Stowarzyszenia Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl