NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Targi z "Usterką"! Targi Budownictwa i Aranżacji Wnętrz w Bydgoszczy poprowadzi Dominik Strzelec - 1-2 kwietnia 2017

Czy to możliwe by Targi Budownictwa i Aranżacji Wnętrz odbywały się z „Usterką”? Jak najbardziej! W dniu 1 kwietnia na targi zaprasza Dominik Strzelec znany z programu Usterka  i  Odlotowy Ogród – to  nie jest prima aprilis!

 - Targi z
Targi w Bydgoszczy odbędą się w godzinach 10:00 - 17:00 ( w niedzielę do 16:00).  W programie targów przewidziane są m.in:
- budowa domu „na żywo”,
- próbne jazdy samochodami elektrycznymi,
- pokazy mistrzów dekarstwa,
- pokazy rusztowań,
- pokazy ratownictwa,
- porady architektów,
- strefa majsterkowicza,
- stoliki eksperckie – porady techniczne i prawne,
- konkursy z nagrodami.

Swój dom będą również budowli najmłodsi uczestnicy targów – zapraszamy rodziny z dziećmi ! Gwarantujemy niezapomnianą zabawę!

 - Targi z
Będzie to już  się 34 edycja Targów Budownictwa Wyposażenia Wnętrz GRYF-BUD. Wystawcy zaprezentują swoją ofertę w Bydgoskim Centrum Targowo–Wystawienniczym, które jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w północnej części Polski.
,br> Równolegle z GRYF-BUDem odbędą się Targi Energii Odnawialnej TEO , Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD oraz  Targi Twój Ogród. W ubiegłych latach nowatorska forma targów łącząca wykonawcze firmy budowlane ze specjalistycznymi firmami branży BHP spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem wystawców, zaproszonych gości i odwiedzających.

W trakcie targów będą również organizowane konferencje, na których głos zabiorą wykwalifikowani w swych dziedzinach prelegenci.

Więcej informacji można uzyskać poprzez stronę internetową:
http://www.targi-pom.com.pl/

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl