NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

CREATON Polska uczestnikiem XVI Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej

Karpiówki na wieżach kościelnych, marsylki na dachach budynków w stylu awangardowym i esówki na wiekowych basztach. To co było modne kiedyś, dziś nadal cieszy oko. Niestety upływający czas daje o sobie znać. Najlepiej widać to na powierzchniach dachowych historycznych budynków. Dzięki dostępności nowoczesnych rozwiązań, renowacja zabytkowych dachów pozwala nie tylko zachować pierwotny wygląd obiektów, lecz także poprawia ich estetykę. CREATON Polska podzieli się swoim doświadczeniem w tym zakresie podczas XVI Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej. Spotkanie odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia 2017 roku w Krakowie.

 - CREATON Polska uczestnikiem XVI Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej
CREATON Polska od kilku lat z powodzeniem łączy  „stare z nowym” – świat zabytków ze światem najnowocześniejszych technologii. 30 modeli dachówek ceramicznych dostępnych w ponad 250 kombinacjach kolorów, powierzchni i kształtów umożliwia uzyskanie niepowtarzalnego efektu na każdym dachu. CREATON Polska oferuje nie tylko karpiówki, które idealnie sprawdzą się na obiektach zabytkowych. Historyczne budynki mogą również zyskać blask na kolejne dziesiątki lat dzięki dachówkom ceramicznym z serii „NOBLESSE“. Ich glazurowana powierzchnia działa jak ochronny pancerz. Warstwa glazury chroni dachówkę przed wpływem czynników atmosferycznych nadając jej jednocześnie intensywną, głęboką barwę. Na dachówce nie osadzają się cząsteczki brudu, mech i porosty. Rozwiązaniem idealnym dla zabytków w stylu rustykalnym są natomiast tradycyjne marsylki, które dzięki swoim wysokim parametrom gwarantują niezawodność na lata.

Dachówki ceramiczne CREATON Polska łączą nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dzięki temu sprawdzają się na dachu każdego budynku, w każdych warunkach i w każdych czasach.
 - CREATON Polska uczestnikiem XVI Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej
Fot. Creaton Polska

XVI Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej jest okazją do wymiany własnych doświadczeń w zakresie renowacji budynków. To także pole do zaprezentowania i zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologiczno-materiałowymi poszczególnych firm i inwestorów.

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl