NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

VIII Kongres Stolarki Polskiej. FAKRO Partnerem Głównym Kongresu

W dniach 25-26 maja br. odbył się VIII Kongres Stolarki Polskiej, będący największym wydarzeniem w branży budowlanej. Podczas kongresu firma FAKRO otrzymała aż trzy nagrody oraz – jak rokrocznie – była Partnerem Głównym Kongresu.

 - VIII Kongres Stolarki Polskiej. FAKRO Partnerem Głównym Kongresu
Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu Fakro ds. Marketingu. Fot. Fakro
W tym roku FAKRO otrzymało certyfikat „DOBRY MONTAŻ” – Partner DOBREGO MONTAŻU za 2017 rok, w uznaniu za aktywne aktywnego zaangażowanie i wsparcie promocji prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej, w ramach III edycji Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Dobry Montaż”. FAKRO zostało także wyróżnione Certyfikatem POiD, będącym rekomendacją FAKRO przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Podczas uroczystej gali podsumowano plebiscyt na „Orła Polskiej Stolarki od dziennikarzy za najbardziej przystępny odbiorcom sposób komunikacji i edukację w zakresie stolarki budowlanej”. To właśnie FAKRO zostało nagrodzone przez dziennikarzy branżowych za najlepszą komunikację.

- Ta nagroda ma dla nas szczególne znaczenie. Symbolicznie składam ją na ręce każdego współpracownika w dziale marketingu. Dziękuję zespołowi za zaangażowanie w codziennej pracy – skomentował Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu ds. Marketingu.
 - VIII Kongres Stolarki Polskiej. FAKRO Partnerem Głównym Kongresu
VIII Kongres Stolarki Polskiej. Fot. Fakro

Kongres Stolarki Polskiej to cykliczne wydarzenie, na którym spotykają się producenci stolarki otworowej i dostawcy komponentów. Podczas Kongresu zostały poruszone ważne dla branży aspekty. Dużym zainteresowaniem cieszył się panel pt. „Perspektywa 2021: Zmiany w zakresie współczynnika przenikalności cieplnej stolarki otworowej”. Eksperci dyskutowali na temat zaostrzenia przepisów poprzez dalsze obniżanie parametrów przenikalności cieplnej stolarki otworowej. Po dyskusji producenci i dostawcy stolarki budowlanej w ankiecie wyrazili swoją opinię. Większość producentów i dostawców wyrobów opowiedziała się za pozostawieniem parametrów na obecnym poziomie. Wyniki ankiety pokazują, że prawie 75% producentów jest za podawaniem współczynnika przenikania ciepła dla rozmiaru referencyjnego okna, a 63% uważa, że należy zachować teraz obowiązujące współczynniki dla stolarki i ich nie zaostrzać w 2021 roku. W pozostałych panelach dyskutowano o sukcesji i nowoczesnych narzędziach marketingowych.

VIII Kongres Stolarki Budowlanej zgromadził w toruńskim Hotelu Copernicus niemal pięciuset uczestników, wśród których honorowym gościem był Tomasz Żuchowski, wiceminister Infrastruktury i Budownictwa.
 - VIII Kongres Stolarki Polskiej. FAKRO Partnerem Głównym Kongresu
Podczas Kongresu Stolarki Polskiej wręczono Certyfikaty "DOBRY MONTAŻ". Fot. Fakro
 - VIII Kongres Stolarki Polskiej. FAKRO Partnerem Głównym Kongresu
Firma Fakro podczas tegorocznego kongresu otrzymała aż trzy nagrody - Certyfikat „DOBRY MONTAŻ” – Partner DOBREGO MONTAŻU za 2017 rok, Certyfikat POiD, będącym rekomendacją FAKRO przez Związek Polskie Okna i Drzwi, oraz „Orła Polskiej Stolarki od dziennikarzy za najbardziej przystępny odbiorcom sposób komunikacji i edukację w zakresie stolarki budowlanej”. Fot. Fakro

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl