NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

PSD świętuje 18-lecie: PIKNIK DEKARSKI i wielka GALA DEKARSKA

29 lipca na Plaży Miejskiej w Olsztynie, przy ul. Olimpijskiej 1 – nad Jeziorem Ukiel, odbędzie się Piknik Dekarski z okazji 18. Ogólnopolskiego Dnia Dekarza, zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. PSD świętować będzie osiemnastkę.

W programie otwartego pikniku dekarskiego przewidziano liczne atrakcje – począwszy od „wielkiego grillowania”, poprzez leżakowanie nad jeziorem, sporty wodne i zabawy dla dzieci z animatorką, po rejs eko-tramwajem po Jeziorze Ukiel. Impreza będzie nie tylko okazją do spotkania z dekarzami i najlepszymi producentami z branży dachowej, ale i atrakcyjnym rodzinnym „wypadem” na weekend.

Wieczorem odbędzie się Gala Dekarska w stylu WIELKIEGO GATSBIEGO – ze strojami w klimacie lat 20., z muzyką na żywo i przebojowym prowadzącym oraz wielkimi emocjami w strefie Casino Royal. Przewidziano nawet wybór Króla i Królowej Balu. Na Gali PSD podsumuje minione 18 lat - najważniejsze wydarzenia i współpracę z Partnerami, odbywając podróż w czasie – „Wspomnień Czar”.

Wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą, zapraszamy w imieniu PSD i jak i swoim, jako patron medialny 18. Dnia Dekarza.
Aktualności - PSD świętuje 18-lecie: PIKNIK DEKARSKI i wielka GALA DEKARSKA

Więcej informacji na www.dekarz.com.pl

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl