NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Architektura, wnętrza

Najlepsze wzornictwo nagrodzone - iF Design Award     [ 27.03.2017 ]

Ponad 2000 gości z 41 krajów świata przyjechało do stolicy Bawarii, by wziąć udział w uroczystej gali wręczenia nagród iF Design. Wśród nich obecni byli przedstawiciele Ceramiki Paradyż, którzy odebrali nagrodę za kolekcję płytek ceramicznych Elanda / Elando 25x75 cm
Więcej światła we wnętrzach z INNOVIEW. Innowacyjne spojrzenie FAKRO na stolarkę!     [ 07.03.2017 ]

Marka INNOVIEW, która swoją światową premierę miała podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2017, to linia nowoczesnych okien pionowych, dużych podnoszono-przesuwnych drzwi tarasowych HST oraz szklonych w stałej ościeżnicy HST Sky. INNOVIEW stanowi odpowiedź na trendy współczesnego budownictwa, wpisując się w trend na duże przeszklenia. Ofertę uzupełniają bramy garażowe, drzwi zewnętrzne oraz markizy występujące pod marką INNOVIEW LINE.
Nowe odcienie modnej szarości w ofercie farb i tynków Termo Organiki     [ 02.03.2017 ]

Szarość od kilku sezonów jest jednym z najbardziej pożądanych kolorów, dlatego Termo Organika wprowadziła nowe odcienie tej eleganckiej barwy do swoich farb wewnętrznych, zewnętrznych oraz tynków. Najnowszy wzornik Colors of Termo Organika posiada 264 kolory, a ponadto producent zastrzega, że istnieje możliwość tworzenia dodatkowych barw według indywidualnych preferencji klienta.
Top trendy okienne     [ 02.03.2017 ]

Duże przeszklenia, minimalistyczny design, szarości i jasne kolory naturalnego drewna to kluczowe trendy, które dominują w nowoczesnych oknach. Obok wyszukanej stylistyki liczy się także energooszczędność i wysoka jakość materiałów.
Internauci wybrali Fasady Roku 2016!     [ 19.02.2017 ]

182 projekty, 5 kategorii i tysiące oddanych głosów. Przez osiem miesięcy internauci typowali swoich faworytów, by wspólnymi siłami wybrać najlepsze realizacje, które w 2016 roku zasłużyły na tytuł „Fasada Roku”. Tym razem największe powody do dumy mogą mieć Piastów, Stalowa Wola, Gdynia, Poznań oraz Gniezno, bo to właśnie z tych miast pochodzą realizacje nagrodzone specjalnym „Wyróżnieniem Internautów”.
Wienerberger Brick Award 2016: nominacje już znane!     [ 28.02.2016 ]

Ostateczna lista 50 projektów nominowanych do nagrody Brick Award 2016 jest już znana. Do konkursu zostało zgłoszonych ponad 600 projektów z 55 krajów z całego świata. Zwycięskie projekty wybiera międzynarodowe Jury składające się ze światowej sławy architektów z Włoch, Wielkiej Brytanii, Belgii i Słowenii. Lista zwycięzców projektów zostanie ogłoszona 19 maja 2016 roku.
Nadmorskie orzeźwienie dzięki nowym odcieniom farb Beckers     [ 28.02.2016 ]

Za oknami wciąż chłodno i szaro, ale wielu z nas już marzy o wakacyjnym odpoczynku w scenerii rajskich plaż. Dzięki farbom Beckers Designer Kitchen & Bathroom, które teraz dostępne są również w nowych odcieniach jasnego turkusu i delikatnego off-white, każdego dnia możemy poczuć odrobinę nadmorskiego orzeźwienia we własnym domu.
Spotkania Soudal z młodymi architektami     [ 27.10.2015 ]

Soudal po raz trzeci wspiera działania mające na celu edukację przyszłych projektantów. W ramach „Dnia Młodego Architekta” uczestnicy konkursu konsultowali z ekspertami Soudal swoje projekty. Zgodnie z regulaminem zastosowali w nich nowatorskie rozwiązania technologiczne m.in. Soudal Window System i Soudatherm Roof.
Niezwykłe projekty wybitnych architektów na RIFF 2015 – relacja z konferencji     [ 15.10.2015 ]

12 października w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Architektury RIFF 2015 – Dachy, Fasady, Izolacje. Na spotkaniu najwybitniejsi architekci europejscy zaprezentowali najlepsze projekty, zrealizowane w ostatnim czasie – projekty nagrodzone w konkursach międzynarodowych, projekty wyjątkowe i innowacyjne. W konferencji udział wzięło ok. 200 architektów z 10 krajów.
Okna z okuciami Roto Parallel ? zamiast szklanych ścian     [ 10.04.2012 ]

Przyzwyczailiśmy się już do szklanych biurowców, przez których fasady widać pracujących ludzi. By pracownicy wewnątrz nie czuli się jak uwięzieni w akwarium, czasem wystarczy tylko otworzyć okno. Jednak to nie taka prosta sprawa, gdyż takie okno musi spełniać wiele wymagań. Na pewno spełnia je nowość Roto ? okucie Parallel do okien równolegle otwieranych na zewnątrz...
  (1) 2 3 4 5 6 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl