NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Aktualności

Gwarancja Systemowa na dach od BRAAS - pierwsza tego typu gwarancja na rynku     [ 02.04.2017 ]

Od kwietnia firma Monier BRAAS wprowadza gwarancję systemową na dach wykonany z użyciem oryginalnych produktów BRAAS. Jest to pierwsza na rynku gwarancja funkcjonalności całego systemu dachowego.
CREATON Polska uczestnikiem XVI Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej     [ 30.03.2017 ]

Karpiówki na wieżach kościelnych, marsylki na dachach budynków w stylu awangardowym i esówki na wiekowych basztach. To co było modne kiedyś, dziś nadal cieszy oko. Niestety upływający czas daje o sobie znać. Najlepiej widać to na powierzchniach dachowych historycznych budynków. Dzięki dostępności nowoczesnych rozwiązań, renowacja zabytkowych dachów pozwala nie tylko zachować pierwotny wygląd obiektów, lecz także poprawia ich estetykę. CREATON Polska podzieli się swoim doświadczeniem w tym zakresie podczas XVI Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej. Spotkanie odbędzie się w dniach 3-4 kwietnia 2017 roku w Krakowie.
Targi z "Usterką"! Targi Budownictwa i Aranżacji Wnętrz w Bydgoszczy poprowadzi Dominik Strzelec - 1-2 kwietnia 2017     [ 28.03.2017 ]

Czy to możliwe by Targi Budownictwa i Aranżacji Wnętrz odbywały się z „Usterką”? Jak najbardziej! W dniu 1 kwietnia na targi zaprasza Dominik Strzelec znany z programu Usterka  i  Odlotowy Ogród – to  nie jest prima aprilis!
Najlepsze wzornictwo nagrodzone - iF Design Award     [ 27.03.2017 ]

Ponad 2000 gości z 41 krajów świata przyjechało do stolicy Bawarii, by wziąć udział w uroczystej gali wręczenia nagród iF Design. Wśród nich obecni byli przedstawiciele Ceramiki Paradyż, którzy odebrali nagrodę za kolekcję płytek ceramicznych Elanda / Elando 25x75 cm
Branża jednoczy się na rzecz wprowadzenia ulg remontowo-budowlanych     [ 25.03.2017 ]

W Polsce około 2 mln mieszkań wymaga kompleksowej termomodernizacji a aż 30% polskiego społeczeństwa mieszka w budynkach wybudowanych w latach 1945–1970. Doskonałym pomysłem na uaktywnienie procesu inwestycji w termomodernizację budynków i mieszkań jest inicjowane przez środowisko branży budowlanej wprowadzenie ulg remontowo-budowlanych. Przedstawiciele branży już złożyli na ręce ministra Adamczyka petycję w tej sprawie. Resort rozważa przywrócenie ulgi.
IV Międzynarodowa Konferencja ETICS – już w maju doroczne spotkanie branży ociepleń     [ 16.03.2017 ]

11-12 maja 2017 roku odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja ETICS, kluczowe wydarzenie dla polskiej branży chemii budowlanej, organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO). Debata konferencyjna toczyć się będzie wokół zmian wymagań prawnych, jakie nastąpiły w ciągu ostatnich miesięcy zarówno na rynku polskim, jak i na rynku unijnym. Mowa będzie również o nadzorze nad rynkiem wyrobów budowlanych, o rynku usług badawczych i pomiarowych oraz o metodyce badań. Miejscem konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie Ożarów Mazowieck
BRAAS wspiera dekarskich mistrzów świata     [ 13.03.2017 ]

W lutym w Gdańsku odbyło się trzydniowe szkolenie pt. „Karpiówka Opal na wolim oku”, podczas którego młodzi dekarze mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat tej wymagającej lukarny. Szkolenie było nagrodą dla zwycięzców Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy i ich mentorów w kategorii dach stromy.
FAKRO wśród firm z największą liczbą patentów     [ 13.03.2017 ]

FAKRO, czołowy producent okien dachowych i schodów strychowych, znalazł się w czołówce ośrodków badawczych i firm z największą działalnością patentową. Firma FAKRO znana jest z innowacyjnego i prężnie funkcjonującego Działu Badań i Rozwoju. Nie bez powodu utarło się stwierdzenie, że oprócz okien dachowych FAKRO eksportuje myśl twórczą polskich inżynierów i konstruktorów oraz rozwiązania techniczne.
Nawiewnik antysmogowy w oknach dachowych. Ochrona poddasza przed smogiem     [ 12.03.2017 ]

FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych, testuje na nowosądeckich poddaszach, pierwsze i jak dotychczas jedyne na rynku kompleksowe rozwiązane chroniące poddasza przed smogiem – filtr antysmogowy do okien dachowych.
Więcej światła we wnętrzach z INNOVIEW. Innowacyjne spojrzenie FAKRO na stolarkę!     [ 07.03.2017 ]

Marka INNOVIEW, która swoją światową premierę miała podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2017, to linia nowoczesnych okien pionowych, dużych podnoszono-przesuwnych drzwi tarasowych HST oraz szklonych w stałej ościeżnicy HST Sky. INNOVIEW stanowi odpowiedź na trendy współczesnego budownictwa, wpisując się w trend na duże przeszklenia. Ofertę uzupełniają bramy garażowe, drzwi zewnętrzne oraz markizy występujące pod marką INNOVIEW LINE.
poprzednia 1 2 3 4 (5) 6 7 8 9 10 11 12 13 14 następna
 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl