NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Konkurs dla przyszłych architektów rozstrzygnięty!

 - Konkurs dla przyszłych architektów rozstrzygnięty!
Zwycięzcy konkursu. Fot. Braas

Zakończył się konkurs na projekt architektoniczny jednorodzinnego budynku mieszkalnego, organizowany przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu. Patronat nad wydarzeniem objęła marka Braas, ceniony na rynku producent kompletnych systemów dachowych z siedzibą w Opolu.

W konkursie wzięli udział opolscy uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego. Ich zadaniem było zaprojektowanie jednorodzinnego budynku mieszkalnego zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami budowlanymi. Jury konkursu brało pod uwagę zgodność projektu z wymogami technicznymi, oryginalność budynku, pomysłowość wykorzystania współczesnych technologii oraz to, jak budynek będzie wpisywał się w dowolnie zaproponowaną przestrzeń.

 - Konkurs dla przyszłych architektów rozstrzygnięty!
Zwycięski projekt. Fot. Braas

Pierwsze miejsce zdobył Adrian Pyka. Jego zwycięski projekt to klasyka w nowoczesnym wydaniu, co podkreśla prosta konstrukcja oraz dwuspadowy dach. Autor nie zapomniał też o zaaranżowaniu przestrzeni wokół domu - któż nie chciałby mieć tak skromnie a zarazem pięknie zaprojektowanego ogrodu?

To nie pierwszy raz kiedy marka Braas wspiera osoby odpowiedzialne za krajobraz naszych miast i wsi. Od kilku lat firma Monier Braas Sp. z o. o. regularnie organizuje szkolenia dla dekarzy oraz wykłady dla uczniów szkół wyższych i techników budowlanych.

- Nasza firma od lat realizuje misję, której celem jest merytoryczne wspieranie specjalistów związanych z branżą budowlaną. Tym bardziej nam miło, że jako firma z główną siedzibą w Opolu, już kolejny raz mogliśmy pomóc przy projekcie opolskiego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących ? mówi Grzegorz Barycki, dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Monier Braas Sp. z o.o.

WERDYKT KONKURSU NA PROJEKT ARCHITEKTONICZNY BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO
Patron konkursu : MONIER BRAAS Sp. z o.o.
I MIEJSCE ? ADRIAN PYKA
II MIEJSCE ? ŻANETA FELIKS
? DARIUSZ ŁACHACZ
III MIEJSCE ? MATEUSZ LIPOK
IV MIEJSCE ? NATALIA SKIERESZ
V MIEJSCE ? PATRYK KUDLA

WYRÓŻNIENIA:
KAMIL FILA
DARIUSZ KOZDROWSKI
ANDRZEJ MĘKAL
MARTIN WITEK

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2023, abc-media.pl