NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

Po raz ósmy wybrano SUPERDEKARZA ROKU!

Branżowy program dla profesjonalistów pod nazwą SUPERDEKARZ pod raz ósmy wyłonił najlepszych dekarzy minionego roku. Podczas uroczystej Gali SUPERDEKARZ 2016, która miała miejsce w Hotelu Andel`s w Łodzi, poznaliśmy najlepszych dekarzy w poszczególnych regionach oraz w klasyfikacji ogólnopolskiej. SUPERDEKARZEM ROKU 2016 został Rafał Szczepański z Łodzi, za nim uplasowali się Daniel Czarnecki ze Stargardu Szczecińskiego oraz Jerzy Orłowski z Pyrzyc. Gala SUPERDEKARZ, której patronem i inicjatorem jest marka BRAAS, to finał wielomiesięcznej rywalizacji kilkuset wykonawców dachów z Polski.

W trwających cały rok zmaganiach liczy się nie tylko ilość położonych dachów, umiejętność wykorzystania akcesoriów oraz kompletnych systemów dachowych, ale także udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących umiejętności zawodowe dekarzy. SUPERDEKARZEM Roku 2016 został Rafał Szczepański (Rafał Szczepański Ciesielstwo-Dekarstwo, Łódź), który rok wcześniej zajął trzecie miejsce na podium. Drugie miejsce wywalczył Daniel Czarnecki (Zakład Ogólnobudowlany Czarnecki, Stargard Szczeciński), a trzecie zajął ubiegłoroczny zwycięzca, Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce).
 - Po raz ósmy wybrano SUPERDEKARZA ROKU!
Fot. SUPERDEKARZ

Statuetkę SUPERDEKARZ REGIONU 2016 odebrało dodatkowo 12 dekarzy, najlepszych w poszczególnych częściach kraju. Rafał Szczepański okazał się również liderem w dwóch kategoriach: w ilości położonych dachówek płaskich Teviva Cisar oraz wykorzystaniu innych modeli dachówek wykonanych w nowoczesnej technologii Cisar. Najbardziej aktywnym debiutantem programu w roku 2016 okazał się Radosław Babich z Ciechanowa, a Mistrzem Systemów Dachowych – Marcin Seklecki  z Gąbina. Niespodzianką okazał się prezent, jaki wręczyli przedstawiciele środowiska dekarskiego Grzegorzowi Baryckiemu – tego bowiem dnia obchodził 20. rocznicę zatrudnienia w firmie Monier Braas Polska jej aktualny Prezes.

- Wielokrotnie powtarzałem, że dekarze zapraszani na Galę, swoimi umiejętnościami nie odstają w żaden sposób od wykonawców z innych krajów. Ta świadomość odbija się również w zmianie myślenia dekarzy o ich pracy – coraz więcej doskonałych fachowców przestaje walczyć za pomocą niskiej ceny, a podkreśla wysoką jakość wykonawstwa i materiałów służących do pokrycia dachów – powiedział Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier Braas. – Przynależność do programu SUPERDEKARZ, a przede wszystkim obecność wśród finalistów, to prosty przekaz dla inwestorów, że mają do czynienia z najlepszymi wykonawcami dachów w naszym kraju! – dodaje.
 - Po raz ósmy wybrano SUPERDEKARZA ROKU!
Finaliści programu SUPERDEKARZ 2016. Fot. SUPERDEKARZ
Rok 2016 rok w programie upłynął pod hasłem „bicia olimpijskich rekordów”. Rywalizacja dekarska (i ta na serio, i dla zabawy), nawiązywała do bieżących wydarzeń towarzyszących Igrzyskom Olimpijskim w Rio de Janeiro oraz Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej. Dlatego taktykę, umiejętności i wytrwałość w dążeniu do celu dekarzy docenili również goście specjalni tegorocznej Gali – olimpijczycy Mateusz Kusznierewicz i Szymon Ziółkowski oraz wieloletni członek reprezentacji Polski w piłce nożnej – Tomasz Iwan. To z ich rąk finaliści odebrali statuetki za osiągnięcia w minionym roku. Muzyczną atrakcją wieczoru był koncert Sylwii Grzeszczak, zaś Galę - z właściwą sobie elegancją - poprowadził Maciej Kurzajewski.

Superdekarz z Certyfikatem

Ósma edycja programu SUPERDEKARZ zakończyła się 8 grudnia. Czynnie uczestniczyło w niej 725 dekarzy. Kluczowymi punktami programu były szkolenia produktowe oraz warsztaty podnoszące umiejętności komunikacyjne, a także powiększenie grona Certyfikowanych Dekarzy BRAAS. To grupa wykonawców, którzy cieszą się bardzo dobrą opinią, biorą udział w szkoleniach oraz poddają swoje budowy dodatkowej weryfikacji przez ekspertów marki BRAAS. Posiadanie Certyfikatu jest synonimem wysokiej jakości wykonawstwa i obsługi klienta. To m.in. z najlepszymi wykonawcami związany jest rewolucyjny produkt, który planuje wkrótce wprowadzić marka BRAAS.

- Nadchodzący rok zapowiada się na przełomowy na ogólnokrajowym rynku pokryć dachowych. Po latach pracy nad projektem, który przyniesie ogromne korzyści inwestorom oraz rekomendowanym przez nas wykonawcom, w końcu będziemy mogli wprowadzić na rynek zupełnie nową jakość! O szczegółach poinformujemy już niedługo – zapowiada Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier Braas.

WYNIKI PROGRAMU SUPERDEKARZ 2016

Zwycięzcy krajowi:
 • I miejsce - Rafał Szczepański - Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański, Łódź
 • II miejsce – Daniel Czarnecki  -  Zakład Ogólnobudowlany Czarnecki, Stargard Szczeciński
 • III miejsce – Jerzy Orłowski - Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce

Zwycięzcy regionalni:
 1. Łukasz Budzyński - Mistrz Regionu Wielkopolskiego, Zakład Blacharsko-Dekarski, Gniezno, Strzyżewo Smykowe
 2. Jerzy Łączyński - Mistrz Regionu Mazowieckiego, Domino Dach, Mińsk Mazowiecki
 3. Roman Dyduch - Mistrz Regionu Śląskiego-Zachodniego, F.U.H. Dachbud, Orzesze
 4. Bogdan Kalinowski - Mistrz Regionu Białostockiego, GD Bogdan Kalinowski, Księżyno
 5. Marek Walczewski - Mistrz Regionu Lubuskiego, Ciesielstwo i Dekarstwo Ogólnobudowlane Marwal, Osieczna
 6. Franciszek Tusk - Mistrz Regionu Pomorskiego, Zakład Dekarsko-Blacharski, Rembienica- Wejherowo
 7. Zbigniew Gozdur - Mistrz Regionu Lubelskiego, Best-Dach, Radom
 8. Grzegorz Adamczyk – Mistrz Regionu Śląskiego-Wschodniego, Allbud, Łodygowice
 9. Henryk Klóska – Mistrz Regionu Podkarpackiego, Klóska Henryk Firma Remontowo-Budowlana, Rytro
 10. Adrian Woźniak – Mistrz Regionu Małopolskiego, U R B Adrian Woźniak, Gorenice
 11. Henryk Labisz – Mistrz Regionu Opolskiego, DACHER, Chrząstowice
 12. Damian Rolla – Mistrz Regionu Dolnośląskiego - Wrocławskiego, DACH-SYSTEM, Głogów

Nagrody dodatkowe:
 1. Radosław Babich - Debiut 2016 roku, Usługi Dekarsko-Budowlane Radosław Babich, Ciechanów
 2. Rafał Szczepański - Mistrz Systemów Dachowych 2016, Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański, Łódź
 3. Rafał Szczepański - Najlepszy wynik w dachówce CISAR w 2015 roku, Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański, Łódź


Więcej informacji na www.superdekarz.pl .

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl