NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

BUDMA 2017 rekordowa dla FAKRO

Bez wątpienia tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA były rekordowe dla FAKRO – światowego wicelidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych. FAKRO na BUDMIE to nie tylko spektakularne stoisko, ale przede wszystkim liczne wydarzenia towarzyszące z udziałem globalnej, nieprzerwanie rozwijającej się w sektorze stolarki otworowej firmy.

 - BUDMA 2017 rekordowa dla FAKRO
Firma FAKRO została laureatem aż 3 Złotych Medali MTP BUDMA 2017 - za okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2, drzwi przesuwne INNOVIEW HST Sky oraz supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy. Fot. Fakro

REKORDOWA liczba nagród

Podczas uroczystej Gali Otwarcia BUDMY 2017 FAKRO otrzymało aż cztery prestiżowe wyróżnienia. Firma została laureatem 3 Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagrodzone, zapewniające komfort i bezpieczeństwo produkty marki FAKRO, to okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect², drzwi przesuwne INNOVIEW HST Sky, supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy. FAKRO otrzymało także wyjątkową nagrodę ACANTHUS AUREUS za stoisko najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.

REKORDOWA powierzchnia i REKORDOWE zainteresowanie odwiedzających

Na łącznej powierzchni wystawienniczej - 430 m² i dwóch spektakularnych stoiskach FAKRO zaprezentowało szeroką gamę produktów. Przez cały czas trwania targów stoisko odwiedziła rekordowa liczba gości ok. 10 000 osób, co stanowi 1/5 wszystkich gości targów. Przybyli z zaciekaniem przyglądali się innowacyjnym rozwiązaniom. Olbrzymią uwagę skupiło nagrodzone Złotym Medalem BUDMY okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect² oraz produkty z linii INNOVIEW.

REKORDOWA liczba nowości – INNOVIEW

Podczas targów odbyła się rynkowa premiera marki INNOVIEW, prezentującą kompleksową ofertą stolarki otworowej. FAKRO zaprezentowało linię produktową składającą się z zapewniających nieograniczone widoki drzwi podnoszono-przesuwnych, bram garażowych oraz markiz do okien pionowych. Zalety produktów marki INNOVIEW wraz z inspirującą kampanią marketingową zostały zaprezentowane podczas konferencji prasowej dedykowanej mediom i środowiskom branżowym.
 - BUDMA 2017 rekordowa dla FAKRO
Fakro zaprezentowało swoją ofertę na 430 m2 powierzchni wystawienniczej. Na fot. widoczne nagrodzone Złotym Medalem drzwi przesuwne INNOVIEW HST Sky. Fot. Fakro

REKORDOWY udział w wydarzeniach towarzyszących

Program targów BUDMA 2017 obfitował w liczne wydarzenia z udziałem FAKRO. Jednym z kluczowych było I Forum Gospodarcze Budownictwa pt. Uczciwe budowanie – utopia czy społeczny obowiązek. Jednym z prelegentów wydarzenia był Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO, który w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę m.in. na potrzebę stworzenia nowego zawodu – montera stolarki, potrzebę ulg remontowo budowlanych oraz potrzebę weryfikacji Warunków Technicznych dla budynków i ich usytuowania 2021. Dopełnieniem forum była debata z udziałem środowisk branżowych, w której zgodnie zauważono potrzebę reformy kształcenia zawodowego w obszarze zawodów budowlanych.

FAKRO od wielu lat angażuje się w kształcenie zawodowe dekarzy, obejmując swoim patronatem szkoły o profilu dekarskim. Wsparcie dekarzy oraz młodych osób przygotowujących się do wykonywania tego zawodu znalazło także odzwierciedlenie w patronowaniu przez FAKRO Turniejowi „TURBO – DEKARZ”, 16. Kongresowi Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz Turniejowi Budowlanemu „Złota Kielnia”, w którym po raz pierwszy w tym roku, z inicjatywy FAKRO, zmierzyli się uczniowie szkół zawodowych, kształcący się do wykonywania zawodu dekarz. Ponadto eksperci FAKRO przeprowadzili profesjonalny instruktaż montażu nowego produktu FAKRO, czyli markizy VMZ z systemem ZIP w wersji ręcznej, pełniącej jednocześnie funkcję moskitiery. Montaż odbył się w ramach cyklicznej „Monteriady”, będącej częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Dobry Montaż”.

REKORDOWE zaangażowanie pracowników

W przygotowanie udziału FAKRO na BUDMIE zaangażowany był sztab ekspertów, managerów, specjalistów i doradców z zespołu FAKRO. Dzięki ich pracy, sercu i wielkiemu zaangażowaniu goście mogli nie tylko zobaczyć produktowe nowości na stoiskach, ale również zasięgnąć profesjonalnej porady i wiedzy na temat oferty FAKRO. We wspólne budowanie wizerunku i sukcesu na BUDMIE zaangażowanych było ponad 50 pracowników.

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2024, abc-media.pl