NAJNOWSZY NUMER PRENUMERATA AKTUALNOŚCI CZYTELNIA NASI PARTNERZY KONTAKT

 

„Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji” - konkurs Isover dla wykonawców - zgłoszenia do 31 marca

„Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji” to konkurs fotograficzny skierowany do wykonawców, którzy na co dzień pracują z produktami marki ISOVER. Producent materiałów izolacyjnych wyróżni 12 uczestników, a dwóm z nich przyzna nagrody specjalne – udział w sesji fotograficznej oraz bezpłatną usługę promocyjną dla firmy. Konkurs potrwa do 31 marca 2017.

 - „Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji” - konkurs Isover dla wykonawców - zgłoszenia do 31 marca

W konkursie mogą wziąć udział wykonawcy, którzy są zarejestrowani lub zarejestrują się do programu Mistrzowie Izolacji ISOVER. Zadanie polega na przesłaniu własnego zdjęcia wraz z widoczną na fotografii twarzą oraz produktem z oferty marki ISOVER (np. rolką wełny mineralnej). Każdy z uczestników może zgłosić nie więcej niż 5 zdjęć. Wyróżnionych zostanie aż 12 wykonawców, którzy w nagrodę otrzymają po 100 punktów w ramach programu Mistrzowie Izolacji ISOVER. Zgromadzone na kontach punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dodatkowo, spośród autorów wyróżnionych zdjęć, wybranych zostanie dwóch uczestników, którzy otrzymają nagrody specjalne – możliwość udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej oraz usługę promującą firmę zwycięzcy. Do wyboru są trzy propozycje: opracowanie logotypu firmy, opracowanie i wydruk zestawu ulotek lub wizytówek firmowych.

- Organizując konkurs „Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji” chcemy zachęcić wykonawców do udziału w ciekawej inicjatywie, która będzie jednocześnie okazją do promocji siebie i swojej działalności. Zasady są proste, a nagrody naprawdę atrakcyjne. Dodatkowo, spośród uczestników konkursu wybierzemy wykonawcę, który będzie twarzą naszego programu w 2017 roku. To także forma dodatkowej korzyści dla uczestników programu Mistrzowie Izolacji ISOVER, który prowadzimy dla współpracujących z nami wykonawców już od 5 lat – mówi Aleksandra Puzyno, specjalista ds. marketingu ISOVER, koordynator konkursu.

Mistrzowie Izolacji to program skierowany do wykonawców marki ISOVER. 1 października 2016 r. rozpoczęła się 5 edycja. Aby wziąć udział w programie, wystarczy zarejestrować się na stronie www.mistrzowieizolacji.pl  i  dokonać zakupu co najmniej jednego z produktów: Super-Mata Plus, Super-Mata, Profit-Mata, Uni-Mata Plus, Uni-Mata, Vario, Renover. Wysyłając etykiety z produktów premiowanych, wykonawcy otrzymują punkty, które następnie wymieniają na atrakcyjne nagrody. Za każdą etykietę z premiowanego produktu przyznawany jest jeden punkt.

Zgłoszenia do konkursu „Zostań Twarzą Mistrzów Izolacji” można przesyłać do 31 marca 2017 roku na adres: promocja@isover.pl. Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć na stronie www.mistrzowieizolacji.pl.

 
 
do góry

 
   
GALERIA
WYDAWNICTWO
REKLAMA
KONTAKT
 
KONTAKT
IMIĘ I NAZWISKO E-MAIL
TREŚĆ

© Copyright 2022, abc-media.pl